Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet elkerül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet elkerülni az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Csendes, introvertált és úgy gondolom, hogy értelmes fiú vagyok. Ugyanilyen lányt szeretnék, nálam az extrovertált, bulizós lányok szóba se jöhetnek párkapcsolat szempontjából.


Észrevettem, hogy a csendes, introvertált és okosnak tűnő lányok között is sok van, aki egy vagány "rosszfiúról" álmodozik egy-egy könyvből/filmből (Szent Johanna gimi, Felhők fölött 3 méterrel, A szürke 50 árnyalata stb.), vagy egy létező "alfa hímről".


A kérdésem az lenne, hogy hogy lehetne az ilyen lányokat megtalálni és kiszűrni? Többször is megtörtént már, hogy beleszerettem egy ilyen lányba, aztán csalódnom kellett, mikor kiderült, hogy ő a "Rosszfiúról" álmodozik.



2016. febr. 1. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt
2016. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg kell oket ismerni vaaaaagy legyel rossz fiu.
2016. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát...Akármilyen nehéz is elfogadni, meg kell adni a csajnak azt a bizonyos rosszfiút. A lányok nem szeretik, ha "kizárólag" csendes, intelligens, okos, felelősségteljes a fiújuk. Néha... be kell vadulni. A kamaszkor erről szól, ha nincs ilyesmi, az eléggé unalmas. Ha a megfelelő időben vagy "rosszfiú", akkor le se vakarhatod magadról a csajt, de az bizonyos: Diplomától még nem lesz jó a szex...
2016. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe az "ideál keresést" mert nem mész vele sokra. És nem kell kerülni őket mert nincs olyan lány aki ne szeretné a vadságot.

Alapból én is introvertált vagyok de sokszor kiengedem az állatot és azt vettem észre hogy a lányoknak ez tetszik.

2016. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább arról van szó, hogy nem kell általánosítani:) Honnan tudod, hogy nekik csak az olyan fiúk jönnek be, ők mondták?

Szerintem nem kizárólag az extrovertált/introvertált emberek bekategorizálásán múlik, hogy lesz-e csalódásmentes kapcsolatod, olyan mintha erre vetítenél ki minden problémát:)

Én is introvertált vagyok, ennek ellenére voltak már problémáim introvertált párral is, és volt annál jobb kapcsolatom is egy időre extrovertáltabb emberrel.

Konkrétan a hazug, becsapós, helyzeteket, un-szimpátiát kell kerülni, nem pedig az extrovertált kapcsolatokra vágyó embereket, mintha az ő személyükre vetítenél ki minden problémát, gondolom attól, hogy nem csendes barátra vágynak, nem következik egyértelműen, hogy "alfa hímekről" álmodoznak.

Kérdés az, hogy konkrétan kiről van szó? Kerüld ez azokat az ilyen lányokat, akikkel eddig találkoztál ilyen tapasztalattal, nem kell általánosítást leszűrni ebből.

2016. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanolyan vagyok mint te csak lányban.:D

Ha gondolod irj,csak nem tudom hogy

2016. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanolyan vagyok mint te csak lányban.:D

Ha gondolod irj,csak nem tudom hogy ,hány éves vagy?

2016. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!