Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ciki vagy társadalmilag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki vagy társadalmilag elfogadott dolog?

Figyelt kérdés

Ma a baràtnőm kiszívta a nyakam és félek hogy holnap mit fognak gondolni az utcàn, és a suliban rólam... Ciki vagy menő? Én eléggé élveztem a dolgot


[link]



2016. febr. 16. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Kit érdekel hogy az utcán mit gondolnak :D

Suliban meg max megtudják h van barátnőd. Semmi cikit nem látok benne, de ha neked az akk mondd meg neki hogy többet ne szívja ki

2016. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Ciki, mert egyrészt egészségtelen, másrészt meg azt mutatja, mennyire leszarja az illető a másikat.
2016. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 akkorisezanevem válasza:
90%

Kérdés az előzőtől: miért egészségtelen? Van valamiféle vákumos kezelés is ami lényegében ugyanez csak a háton. Mi a különbség?

Komolyan érdekel

2016. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ciki?...dehogy,ez teruletmegjeloles!
2016. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lány ismerőseim azt mondták hogy: mivsn megtalàlt a porszívó stb...
2016. febr. 16. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Tanárok szerint ciki, én leszarom, valaki cerint menő
2016. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez eléggé gáz!

Ilyet csak gyerekek csinálnak, komolytalan az egész.

2016. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Egyenes út ***** válasza:
Ez menő dolog.
2016. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A "vákuumos kezelés" amiről beszélsz, áltudományos baromság, és ugyanolyan káros. A hajszálereket szétb a szni, csak mert egy éretlen tizenéves p ina nem érzi, hol a határ, igenis "ciki". Sőt, gusztustalan, és gyerekes. Persze ha valakinek ennyi a szexuális kultúrája, azt sajnálom.
2016. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Káros az egészségre! Egyébként halált okozhat!


Infó róla:


[link]

2016. febr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!