Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya fiú szép lány kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiú szép lány kapcsolat lehetséges?

Figyelt kérdés
Énmagam szerintem csúnya vagyok, de aki tetszik nekem ő gyönyörű, van esély hogy összejön?
2016. febr. 23. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amig te magad utalod magadat, miert kene hogy mas szeressen?
2016. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
94%
Van-e BMWd-e? :D
2016. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 cseriii ***** válasza:
én nap mint nap ilyeneket látok!
2016. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 azt egy szóval nem mondtam hogy utálom magam, csak azt hogy szerintem nem valami szép külsőm van :D
2016. febr. 23. 21:42
 5/14 anonim ***** válasza:
A szepseg nem egy olyan dolog ami mindenkinek ugyan azt jelenti es tenyleg elobb magadat kell szeresd hogy masokat szeretni tudd :). Es meg ha te nem is tartid magad helyesnek valakinek biztos az alma vagy :)
2016. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem egy relatív dolog, hogy ki ronda vagy ki nem az. És amúgy tényleg vannak az emberekben más értékek is amik kiemelhetik a "hátrányaikból" őket, és szépnek lehet látni őket. Ez most egy rossz példa lesz, de pl nekem volt egy olyan csajom, hogy még nekem se tetszett viszont olyan jól szopott mint még senki...volt nagyon jó csajom viszont örültem ,hogy megszabadulok tőle , mert annyira elviselhetetlen jelleme volt:D szóval érted? meg kell ismermi azért az embereket , hogy észre vedd bennük a szépséget..mindenkinek más az érték, és a fontos.

Az első komment nem erre világított szerintem rá, de a lényegen nem változtat. 23/F

2016. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ne hidd el amit a nők írnak... Nos szerintem próbáld meg, de csúnya vége lesz azzal számolj. A nők képesek nagyon durván lekoptatni azt, ha valaki nem tetszik nekik...

23/F

2016. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, láttam már ilyeneket.
2016. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet h o csak neked ilyen gyonyoru es lejet h te csak magadnak vagy ilyen csunya. Ezt nem tudom megitelni, mindenesetre ha tenyleg csunyanak erzed magad, akkot legalabb a testedbol hozd ki a maximilumot, izmosodj, ettol nem csak a tested leez mutatosabb, hanem az onbizalmad is megno. Aztan mehetesz is oda a lanyhoz, ha meg visszauzasit, talalsz mast, nem?
2016. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha magadban nem hiszel akkor ne várj eredményt :) Viszton ha van önbizalmad akkor bármi összejöthet.. Az meg hogy később működik e az meg másik kérdés
2016. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!