Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit régóta ismerek, jóban is vagyunk. Mondhatom, hogy barátok. A baj csak, hogy kicsit messzebb lakik így ritkábban találkozunk. Facebookon, és egyéb közösségi oldalon eddig nem igazán beszéltünk, de mivel többet szeretnék mint barátság, így többet kellene beszélnünk. Egyelőre a facebook lenne a megoldás, ahol akár napi szinten beszélhetnénk. Viszont nem tudom, hogy kezdjek bele egy facebookos beszélgetésbe (ebben sose voltam jó, személyesen jobban megy a kommunikáció). Annyi a szerencsém, hogy nem egy idegen lány és még jóban is vagyunk, de mégis, hogy kellene kezdeni egy ilyen beszélgetést?

2016. márc. 7. 23:27
 1/3 anonim válasza:

Talán azzal hogy:

Szia! Lenne kedved eljönni (X helyre, csak ne mozi legyen)?

Csak legyen egy biztos program, B tervel minimum!!!

Ne őt kérdezd hogy mit csináljatok, légy magabiztos!

Jah és (tapasztalataim szerint) a nők szeretik a virágot :D, lehet hogy kicsit régimódi, de eddig nem okozott csalódást.

A virág meg egy tuti célzás, amit mindenki fel tud fogni; hogy Ő többet akar.

2016. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia baker nincs kedved beszelgetni mer nem akarok most egybol szexet:'D
2016. márc. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ritkábban találkozunk személyesen, viszont tényleg jó lenne valami közös program. Mozit azt én se tartom jó ötletnek. A virág eszembe se jutott, de az nem kényelmetlen a lánynak? Mármint, ha ilyen sétálósabb a program akkor nem tudja letenni, a táskájába mégse rakja be.
2016. márc. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!