Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszenek a gentleman típusú fiúk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ilyen srácokat nem láttam még egyszer sem. Olyanokat akik tökéletesen betartják az etikettet.


Öltözködés terén nem öltönyt és zakót hordana, hanem átlagos hétköznapi ruhákat - azért az átlagnál stílusosabban öltözködne.


14-18 éves korosztályban ilyen fiút nem látni, de olyan lányt sem, akinek ilyen igényei lennének egy pasival szemben.


Ahogy elnéztem nem divat udvariasnak lenni. Sokaknak az a humor, ha másokat kinevetnek olyan dolgok miatt, amin nem tudnak változtatni.



2016. ápr. 10. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszenének.Viszont egy ilyen sincs a közelemben. :D
2016. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1-sel. Tetszenének.
2016. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Király. :D
2016. ápr. 10. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem, ha gondoljátok, írjatok : )
2016. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem meg nagyon is vannak igényes fiúk a 14-18-as korosztályban, hát a gentlemanség az egy más kérdés, az sztem később jön meg hát sokféleképpen értelmezhető.
2016. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig nincs vele gond amég nem viszed túlzásba, és nem hordasz ilyet: [link]
2016. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Emiatt ne aggódj.
2016. ápr. 10. 17:46
 8/8 anonim válasza:
IMÁDOM az úriembereket, de az öltönyből nem engedek. Egyszerűen megveszek értük és a szívem szakad, amiért nincsenek olyan korosztályokban, amelyek nem lennének túl idősek hozzám.
2016. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!