Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen személyiségtípusokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen személyiségtípusokkal lehetséges?

Figyelt kérdés

Szangvinikus (a lány) + flegmatikus (a fiú)

Ilyen személyiséggel összeillhetnek? Megférhet egymás mellett -kapcsolatban- két ilyen ember?



2016. ápr. 28. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szadista is megtalálta a tökéletes társat egy mazohistában. :D
2016. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy két ennyire ellentétes ember jól kijönne egymással hosszabb távon. De a puding próbája az evés.

Arra ne alapozz,hogy az ellentétek vonzzák egymást. Ha már a pszichológiát vetted alapul (személyiségtípusok), akkor azt is leírom,hogy pszichológusok bebizonyították évtizedek óta,hogy minél több közös vonás van két emberben, annál jobban kijönnek hosszú távon.

2016. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

egyátalán mit jelentenek ezek?

biztos valami beteg fétis xd

2016. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

:)

ezt nem a személyiség típus dönti el. Nekem a legjobb barátnőm melankolikus (egy kis flegmatikus beütéssel), depis, rocker, nem igazán szereti a legtöbb embert.

Én szangvinikus vagyok, be nem áll a szám, sokszor idegesítő vagyok, folyton pörgök, stb. Ezért nem is értem, hogy lehetséges, hogy az évfolyamunkból csak velem van jóban és engem kedvel a legjobban...:D

Viszont a fordítottjára is igaz. Van egy osztálytársam, aki szangvinikus, mint én. Ugyanazokat szeretjük, ugyanazokért rajongunk, tehát tényleg "egyformák vagyunk". De ki nem állhatjuk egymást. Nem tudom, mért, pedig sokan mondják, hogy hasonlóságunk miatt tök jóban is lehetnénk, a másik, melankolikus (fent említett) barátnőmről meg azt mondják, fura párost alkotunk. Hát, ez igaz:D

De amúgy szerintem simán összeillenétek, ha te egy tipikus szangvinikus lány vagy, a fiú meg az a szívdöglesztő flegmatikus:)

Általában a filmekben is ez a párosítás. Bár ez kettőtöktől is függ. Nyilván nem vagy jóban minden szangvinikussal...

Drukkolok!:)

2016. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Nem ugyanaz az értékrend egy párkapcsolatban,mint egy barátságban. Lehet,hogy barátságban az ellentétek jól kijöhetnek egymással, de egy párkapcsolatban "az ellentétek vonzzák egymást" című tévhit nem működik. Minél több közös van két emberben, annál jobban működik.
2016. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!