Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit régen nagyon tetszett, de mára már nem nagyon. Mostanában olyan lett mintegy jó barát viszont néhány hete leakart velem feküdni én visszautasítottam, mert még nagyon fiatal vagyok az ilyenekhez. Ez után elég sokszor próbálkozott/ölelgetett, puszilgatott, csókolgatott és simogatott/. Mostanában viszont úgy érzem, hogy idõnként eltávolodunk egymástól néha meg hihetetlenül közel kerülünk egymáshoz, viszont egyre többet veszekszünk. Nemrég pedig meg akart csókolni aztán meghátrált és megkérdezte, h mit akarok tõle

Teljesen össze vagyok zavarodva, ha valaki tudna segíteni azt megköszönném.

15/l



2016. máj. 6. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik neked. Leírtad. Egyébként pedig feküdjetek le nyugodtan, legalább te sem fogsz kilógni a sorból, bár már elkéstél, mert 13 évesen már el kellett volna vesztened.
2016. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy valami lelki problémája van és felejtésre fájdalomcsillapításra akar használni vagy simán lefektetni... szerintem dobd 16/l volt tapasztalatom ilyen sráccal dolgom mindkettő igaz volt rá csak aztán megcsalt és szakítottunk
2016. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én fektetésre szavaznék. Az a meghátrálós jelenet az az, hogy előtte visszautasítottad, most vissza akart vágni, bűntudatot kelteni, hogy kelljen neked, és te legyél megbántva, ne ő, Szerintem hanyagold a srácot... ne ilyeneken törd a fejed, vannak értelmes dolgok is, amik később a javadra vállnak. Szerintem ilyen korban a pasikkal foglalkozni értéketlen időpocsékolás. Úgy sem lesz komoly (kivéve egy kettőt), és eltereli a figyelmed. Bátran vágj bele valami nagy dologba ami érdekel. Szerintem :)

Üdv.

L/19

2016. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!