Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat ez a lany valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat ez a lany valamit?

Figyelt kérdés
Egy suliba jarunk. Nem rég ismerkedtünk össze és azóta mindig köszönök neki, de kb csak ennyi.(néha váltunk pár szót) ha meglát mindig egymásra nezünk hosszan, de sosem mosolyog csak néz (semmilyen érzelmet nemlátok rajta). Amikor probalok vele beszelni néha, teljesen nyugott közömbös velem és szűkszavú. Ha összefutok vele és a barátaival van mindig csendbenmarad mindenki,egymásra nézünk köszönünk és ennyi. Ha bemegyek a terembe akkor is engem néz, amikor bementem úgy áll, hogy lásson és amikor kijövök szemembe néz folyton.
2016. márc. 10. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni, majd kiderül.
2016. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2016. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van 1 fiúval, aki annyira helyes, hogy nem tudok nem rá nézni. De csak ezzel a fiúval van így. És másnak nem is annyira tetszik, de nekem valahogy már kb tökéletes. De nem érzek iránta semmit, meg tényleg semmi nincs, csak elképesztően helyesnek tartom. (A személyisége annyira nem jön be - flegmatikus)


Szóval lehet, hogy ő is így van :)) Vagy esetleg félhet tőled. Vagy hallhatott valami szaftos sztorit rólad :D


17/L

2016. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Etnevel009 ***** válasza:
Ha nem szeretne ebben a fázisban akkor mosolyogna rád :) zavarban van.Legalábbis szerintem.
2016. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!