Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Az ex barátnőm ,aki egyben egy nagyon jó barátom .Igaz mostanában nem igazán beszélgettünk mert én elvoltam foglalva a tanulással,ő pedig szeretett volna minél több időt tölteni az osztályával.Most hogy már elballagott ,gondoltam felkeresem és beszélünk egy kicsit ,mivel már nagyon hiányzott nekem .De a ballagás óta eléggé depressziós,és nagyon bezárkózott.Már napok óta próbálom elérni:telefonon,skype-on,fecebook-on,még el is mentem hozzájuk ,de nem nyitott ajtót...nem csak én vagyok az egyedüli aki keresi őt ,pl.van két közös barátunk akik jelenleg folyamatosan próbálják elérni ,és hivogatni,mert mindnyájunk aggódunk érte ,főleg hogy a múltban rendszeresen cigizett ,és vagdosta magát amikor depressziós volt.Fogalmunk sincs hogy ,hogy segítsünk neki ,mivel félünk hogy újra visszaesik ...Már minden közeli ismerősével beszéltünk,de senki nem tud semmit róla,és megkérdőjelezik azt hogy visszaeshet ,mert "tegnap nagyon vidámnak tűnt" aha,persze.....Ti mit tennétek ebben a helyzetben?Már gondoltam arra is hogy berúgom az ajtót,de nem hiszem hogy ez jó ötlet lenne..

2016. jún. 18. 12:53
 1/6 kaktuszka30 válasza:
Esetleg a szüleit értesíteni,vagy beszélni közeli hozzátartozójával? Remélem nem lesz baj...
2016. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre,de az a helyzet hogy ő képes úgy tenni mintha nem lenne senki otthon ,és nem nyitni ajtót.Anyujának nincs meg a telefonszáma ,és elég gyakran megy el otthonról ,és hagyja magára.Édesapja már rég elhunyt ,szóval ő nem kerülhet szóba.Testvére meg egész nap nincs otthon a munkája miatt.Az állítólagos "barátait" meg kikérdeztük hogy nem tudnak -e róla valamit ..nekik meg csak annyi reakciójuk volt hogy :nem,semmit!tegnap még olyan vidámnak tűnt.
2016. jún. 18. 13:04
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként én 17/F ő 14/L
2016. jún. 18. 13:22
 4/6 kaktuszka30 válasza:
Ez így nem a legegyszerűbb...Talán ha nagyon kitartóan várnál(csengetnél) a ház előtt, bebizonyítanád, hogy tényleg fontos neked...Ha depressziós hajlamú, akkor az a legfontosabb, hogy azt érezze, tényleg szeretve van,és fontos a hozzátartozóinak. Tényleg nem tudok mást tanácsolni, de remélem, minden rendben lesz.
2016. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kaktuszka30 válasza:
De az anyukájától sem a legokosabb ötlet egyedül hagyni a lányát, főleg ha tudja, hogy ennyire zárkózott...Lehet, hogy van rá oka, de akkor is..
2016. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát az tényleg nem valami jó,ha egyedül van egy csomót...én azt ajánlom,hogy mindenképpen beszélj vele valahogy.Mert a depi nagyon egy rossz dolog amúgy is,pláne ha még egyedül is kéne átvészelnie.És ha így van ahogy leírtad,akkor lehetséges h. tényleg visszaesett...és ilyenkor az embernek szüksége van valakire/kikre.Annak idején nekem is a barátnőim segítettek...
2016. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!