Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire számít vonzóna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire számít vonzónak/meghatározónak ha egy fiúnak milyen a hangja?

Figyelt kérdés
Sokak szerint egyenesen szexi hangom van. Kellően mély de mellette jól érthető, jó hallgatni. A hangom miatt a magyartanárom rendkívül sok szavaló versenyen indít és nem egy beszédet mondtam már el. A legjobb lány barátom szavaival élve: "Nagyon durva, egyenesen szexi a hangod, jó hallgatni." Eltöprengtem azon, hogy egy ilyen adottság mennyire tehet vonzóvá. Lányok, nektek mi a véleményetek? Tud valaki a hangja miatt vonzó lenni?
2016. jún. 24. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy mély hang nagyon vonzó tud lenni. Igen, tudjuk szexisnek találni egy férfi hangját.
2016. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen egy fiunak az a jo ha kicsit mely rekettes erdes ferfias hangja van :D megiscsak fiu ne legyen mar cincogos hangja(persze az nem az o hibaja ha megis olyan)

inkabb orulj neki ha "sexis" a hangod

2016. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, tud :)
2016. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a legjobb. Nagyon jól tud álni egy srácnak ha mély kicsit rekedtes hangja van:)
2016. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos,tudod,az az igazság,hogy ha bejön egy lány,mélyebb hangom fogsz hozzá beszélni,reflexből.:D

Szóval ha úgy vesszük,nem teljesen meghatározó. De azért vicces volt hallgatni a kiszemeltem távolról XD

2016. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!