Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell barátnőt szerezni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell barátnőt szerezni? Hol kezdjek el ismerkedni? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt senkim, mert nem igen volt időm senkire. Ez kicsit önzőn hangzik, de sajnos igaz :/, mostanában úgy érzem, hogy ha lenne mellettem valaki, akkor sokkal, de sokkal jobb lenne nekem és az életben az akadályokat is könnyebben venném :), nem kényszeres dolog, de 1 hónapja kezdődött és már inkább a magányos szó illik rám :/, merthogy annak érzem magam.

17F


Vagy fiatal volnék még ehhez? Vagy már lekéstem mindenről?



2016. jún. 28. 19:47
1 2 3 4
 11/32 Egyenes út ***** válasza:
Barátok lehetünk.:)))))
2016. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Hey hey , mit nézed le a 84-et? :))) Nálad még százalék sincs pls :))) hát ez mondjuk jó ötlet csak ne vándorolj messzire:)) megjelensz és egy ideig ott tartózkodsz , mi vagy te bevándorló? :)))
2016. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
ha százalékkal értékeled és külsöröl a nöket, mehetsz a francba, bunkó
2016. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
he?? csak viccelődtem :D, de egyesek nem értik :/.. Nyugalom van, ha ez sértő volt neked, akkor elnézést, de nem hinném, hogy bármit mondtam volna :).. természetesen nem rangsorolom a nőket, az én teóriám pofon egyszerű :D. kit érdekel ez?? :D
2016. jún. 28. 20:27
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem én nem sértődtem büszke vagyok a 84 re , ma matekból is ilyen lenne huu *-* :)) és jobban is jársz ha nem rangsorolod mert bosszúálló lelkek vagyunk :D
2016. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
*ha ...pfuu ez nem az én napom helyesírás téren :))
2016. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Azért leírom az én elméletem ez: Minden ember nagyon ronda :D.. és kész! Nem kell vacillálni, hogy ki válasszunk.. Csodálatos módon lesznek emberek, akik a belső tulajdonságaiknak hála feljebb kerül, és másként fogok ránézni ezért :D.. Lehet, hogy csak barátként, de lehet, hogy annyira tisztán látom majd, hogy megszeretem :D
2016. jún. 28. 20:36
 18/32 A kérdező kommentje:
Amúgy a 25 éves lánytól/nőtől kértem elnézést :P..
2016. jún. 28. 20:37
 19/32 anonim ***** válasza:
Hát kész imádlak :))) Mehetsz doktorálni :))
2016. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Oh :), most rögtön induljak?? Ez nem lekopatás?? XD ha az akkor nagyon ravasz :D
2016. jún. 28. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!