Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell barátnőt szerezni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell barátnőt szerezni? Hol kezdjek el ismerkedni? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt senkim, mert nem igen volt időm senkire. Ez kicsit önzőn hangzik, de sajnos igaz :/, mostanában úgy érzem, hogy ha lenne mellettem valaki, akkor sokkal, de sokkal jobb lenne nekem és az életben az akadályokat is könnyebben venném :), nem kényszeres dolog, de 1 hónapja kezdődött és már inkább a magányos szó illik rám :/, merthogy annak érzem magam.

17F


Vagy fiatal volnék még ehhez? Vagy már lekéstem mindenről?



2016. jún. 28. 19:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Dehogy is :))) hogy képzelsz ilyet? :O ( a fenébe okosabb vagy mint hittem) szégyelld magad :))
2016. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nah ez is gyorsan ment XD.. Rámírt egy lány már a kérdés elején és beszéltünk :D.. Adtam neki képet is :D.. "aranyosnak és helyesnek" titulált, de ez rám nem lehet igaz >.<, szóval a gyanúm még fenn marad :D
2016. jún. 28. 21:01
 23/32 anonim ***** válasza:
Szegény te :O hogy minősíthetek le aranyos szintre :O Istenem sajnállak :)) szerintem is gyanakodj az soha nm árt , ki tudja hány bérgyilkos van ezen az oldalon :S
2016. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Hát kétlem, hogy rajtam kívül sok megfordulna még itt :3 Szerinted miért nem volt időm?? Két munka között?? Necces lenne nem? De lehet abbahagyom :D, megvan az élethez szükséges kezdőtőkém, szóval felesleges folytatnom :D
2016. jún. 28. 21:06
 25/32 anonim ***** válasza:
huuu te , nagyon kezdő lehetsz ha itt leleplezed magad :)) és hol marad az élvezett benne? chhh buta fiú :)) ezért mentem én inkább orgyilkosnak :D de a maffia sem áll tőlem messze :)) és nekem 2 munka között is volt időm a egyes bunkó parasztokra :)) bár mér azt kívánom hogy ők legyenek a következők a listámon :))
2016. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Igaz, de nekem az állatkertembe kell mennem, hogy lecseszem a munkásaimat, akik megint nem etették meg rendesen az állatokat!
2016. jún. 28. 21:22
 27/32 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kertbe gyomlálni :)) kb ugyan az :))
2016. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Szerintem még 17 évesen korai lenne azt mondani, hogy lekéstél mindenről.A legjobb hely az ismerkedéshez talán a helyi fesztiválok és sportklubok, az utcán az a baj, hogy a, vagy nincsenek egyedül a lányok b, kicsit furán venné ki magát ha odalépnél a kiszemeltedhez, lehet zaklatásnak venné, DE(!) ettől függetlenül próbálkozhatsz.Èn is úgy vagyok, mint te, viszont ahol élek itt valahogyan kihaltak az értelmes fiúk, vagy elbújtak bizonyára (nem lángészt várok el, ne értsd félre) SZÓVAL, A LÉNYEG, hogy előbb-utóbb megtalálod majd a hozzád illő személyt, ebben biztos vagyok
2016. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
TYHAAJJ dúl itt a láv :D
2016. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Dúlt :D, mert már elmúlt, mint vonat, ami a megálló után elhúz :/..
2016. jún. 28. 21:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!