Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tini lányok miért vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányok miért vannak így bezsongva a közel 30 körüli színészektől?

Figyelt kérdés

a legtöbbjük nem is néz ki olyan jól (inkább átlagosan) és csak azért mert eljátszott egy szerepet. csajok azt ugye tudjátok, hogy a szerep, amit eljátszik az nem egyenlő az emberrel, aki eljátssza?

vagy mindegyiknek apakomplexusa van már vagy mi??



2016. júl. 2. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
imádom mikor egy hülye proli általánosít, csak mert irigy.:D
2016. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem jön be egy 30 év körüli híres ember sem... 15/L
2016. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én John Cena-tól vagyok bezsongva, Ő 39 éves. Valamily módon Ő is színész. Akkor nekem is apakomplexusom van? :D Nem hinném, csak megnyerő a személyisége és gyönyörű a szeme. :D
2016. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

#3: Miféle személyisége van egy olyan embernek, akinek az egész karrierje az erőszakról szól?

Neked nincs apakomplexusod, te csak éretlen vagy.

De választ kérek!

2016. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki számodra nem néz ki jól, másnak lehet, hogy nagyon tetszik.


Az én kedvenc színészem épp 30 éves idén. Igaz, köztünk csak 4 év van, de nem is nagyon számít. Nem azért szeretem, mert olyan jól néz ki, meg mert olyan szimpatikus embereket játszott. Volt nem is egy olyan karaktere, akikkel nem szívesen ismerkednék össze a való életben. De a színészi játéka azoknál a szerepeknél is elképesztően jó.

2016. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Igazából én se tudnám megmondani a pontos okát, de előbb utóbb mindenki kinövi... A fiúk is csorgatják a nyálukat az idősebb, nagy mellű nőkre
2016. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem csorgatom a nyálam idősebb nagymellű nőkre.
2016. júl. 2. 12:01
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be egy 30 körüli színész sem. Amúgy abszolút nem értem, ha valaki "be van zsongva értük" az téged miért zavar. Az apakomplexus meg nem itt kezdődik.
2016. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem zavar, csak érdekel, kíváncsi természetem van.. Megkell tudni a miértjét.
2016. júl. 2. 12:05
 10/16 anonim ***** válasza:
EZ nekem is feltűnt. Azért mert híres, hypeolva van, a filmvásznon meg jól mutat. Ha a villamoson szállna fel Brad Pitt, vagy Johnny Depp, akkor csak egy sima 40-es 50-es fickónak tűnnének ők is. Akkor max annyit mondanának, hogy "hmm nem is néz ki rosszul". A lányoknak kell az hogy egy férfinak legyen háttere (pént, hírnév, stb.). Ez van..
2016. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!