Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tini lányok miért vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini lányok miért vannak így bezsongva a közel 30 körüli színészektől?

Figyelt kérdés

a legtöbbjük nem is néz ki olyan jól (inkább átlagosan) és csak azért mert eljátszott egy szerepet. csajok azt ugye tudjátok, hogy a szerep, amit eljátszik az nem egyenlő az emberrel, aki eljátssza?

vagy mindegyiknek apakomplexusa van már vagy mi??



2016. júl. 2. 10:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A kedvenc színészem 34 éves és igen, szerintem veszettül jól néz ki. És akkor meg mi van? Ez nem azt jelenti, hogy más ne tetszene (megjegyezném, a párom a saját korosztályomból van), vagy ha hirtelen megjelenne előttem és engem akarna, akkor igent mondanék neki, mert nem, nem mondanék.


Nem tudom, mi zavar téged ennyire ebben. Mindig id a saját korosztályban keresgéltem, attól még, hogy kedvelek egy ilyen színészt (azaz szimpatikus a személyisége, legalább is az, amit a külvilágnak mutat és tehetségesnek tartom), még nem lesz apakomplexusom.

2016. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A gond ott kezdődik, hogy nagy részük csak azért van bezsongva tőlük, mert jól néznek ki. Nem a tehetségük miatt, végülis csak színészek, és nem modellek...

Én srác vagyok, de az összes színész, akit igazán szeretek, kivétel nélkül férfi. És nem vagyok meleg, csak értelmes. :)

2016. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 October15 ***** válasza:
91%
Haver, ha nem csorgatod a nyálad idősebb nagymellű nőkre akkor a hiba nem a lányok készülékében van.. :D
2016. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen az éretlen jelzőt. :) A pankrációban ugyan nincs semmiféle erőszak, hidzen csak megjátszott verekedés. Nem a ringen belüli személyisége fogott meg igazán, hanem a külvilág felé mutatott. Bár nyílván azért ad kamerák előtt aláírást beteg gyerekeknek, hogy növelje a rajongó táborát, de akkor is jó tett. Ha a pénzről szól, ha nem. :)
2016. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*hiszen
2016. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, *jótett.
2016. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!