Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék rajta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék rajta? Valami ötlet hogy vidíthatnám fel? 17/F

Figyelt kérdés
Egy jó barátom (lány) mostanában nagyon magába zuhant mivel a közeli barátai elpártoltak tőle,meghazudtolták,és egyenesen hátba szúrták a volt exének hála,tudom ez már régi mese ..de akkor is még mai napig bántja a dolog,főleg hogy a nyár kezdete óta úgy érzi hogy már nincsenek barátai,és ez még jobban elszomorítja.Mégis hogy segíthetnék neki?Hogy vidíthatnám fel ?

2016. júl. 18. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Te legyél sokat melette (úgy látszik a közelében te vagy az egyetlen normális) és törődj vele.Tőrődj vele sokat tedd boldoggá, hogy minnél kevesebett foglalkozzon a hülye exével.


De ez a lány úgy látszik több neked mint barát igaz? :)


Aranyos fiú lehetsz ha akarsz rajta segíteni.


SOk sikert és mond meg neki, sajnálom, hogy ilyen hülye exe van, de ne törődjön vele mert lesz egy sokkal jobb srác még az életében.AZ is lehet épp ott van melette.KI tudja? :)


14/L

2016. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :)Igazság szerint minden egyes pillanatban vele lennék csak nem hiszem hogy ezt a barátja jó szemmel nézné ,én meg szerdától 2 hétig táborban leszek ,de nem akarom csak úgy magára hagyni ,mindenképp előtte felszeretném vidítani ,egyszer még találkozni ,egy jót eldumálni .Ezt a szomorkodását is tegnap tudtam meg ,ugyanis tegnap besegített nekem a költözésben,illetve a pakolásban,és elbeszélgettünk erről-arról és ez is szóba esett.És nem hiszem hogy egy kicsit is érdekelné az exe,csupán azt bánja hogy legalább a barátai megbíznak benne ,és nem hisznek annak a roh@dék hazugságainak .De nem így lett ,sajnos .Azért megpróbálok minél több beszélni vele,hátha sikerrel járok :)
2016. júl. 18. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy inkább a pasijának kéne felviditania?
2016. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!