Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátzóna elkerülése, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzóna elkerülése, vagy benne vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki baromira tetszik, és nem tudom, hogy én tetszem-e neki. Szokott velem találkozni, már ő is megkérdezte, hogy ráérek-e. Csak akkor nem jön, ha már van programja, vagy a szüleinek kell segíteni, ergo nem pattint le azzal, hogy "bocsi, nincs kedvem", vagy valami hasonló. A szemkontaktus megvan, általában padon szoktunk beszélgetni, szembe egymással, őszintén, minden kötöttség nélkül. Viszont nem tudom, hogy hogyan gondol rám, illetve nem tudom, hogy ő ezt egyszerű talinak fogja-e fel, vagy randinak.
2016. júl. 23. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs kérdezd meg
2016. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sahara :) ***** válasza:

Valahogy próbáld felvezetni a "beszéljünk az érzéseinkről" témát. Ő tudja, hogy mit érez irántad...senki más nem fogja tudni elmondani, csak találgatni.

Szóval bátorság és hajrá! :)

2016. júl. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. júl. 24. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!