Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok hosszabb-kifejtősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok hosszabb-kifejtősebb első csók sztorikat írni?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok :)
2016. aug. 11. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Leges legelső: Volt barátommal baráti összejövetelen voltunk, ott új voltam, akkor ismertem meg, piálós, ittalvós dolog volt, egész éjszaka összebújva voltunk, körülöttünk mindenki aludt, mi puszilgattuk egymást, már úgy voltam vele, hogy na most akkor alszom, erre betolakodott a nyelvével a számba. Lesokkolódtam, semmit nem csináltam, vicces, aztán egy ideig csinálta mire észbe kaptam, és kicsit erősen viszonoztam :D

A jelenlegi barátommal az első: Sírva mentem hozzá, mert szar kedvem volt, meg minden. Már egy ideje ismertük egymást, barátok voltunk. Vígasztalgatott, aztán megnéztünk egy filmet, közben egymáshoz bújtunk. Miután vége lett a filmnek is így maradtunk, én pofáztam, be nem állt a szám, ő a nyakam és az arcom puszilgatta. Egy jópár perc múlva végre befogtam, felé fordultam, aztán megcsókolt, és még egy jó ideig csókolóztunk, aztán kézen fogva elkísért egy darabon :) (mindkettőnél 16voltam, a Fiúk 18-19évesek)

2016. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az enyém kissé személyes de szívesen leírom ha érdekel és írsz egy privát üzenetet:)
2016. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16evesen legjobb haverommal elmentunk pialni.majd egy uveg vodka utan o jo otletnek talalta,ha az osszes not leszolitja aki csak szembejon xd viszont,2 finoman szolva is nem tul szep 19eves csaj valaszolt.vege az lett,hogy kaptam a borukbol ami nalam is megtette az utolso lepest,aztan fel orat smaroltam az egyikkel xd
2016. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16, majdnem 17 voltam az első csókomnál. A srác 18 volt. Már 3 hónapja alakultak köztünk a dolgok, de én nagyon nem adtam könnyen magamat, és főleg hétvégente találkoztunk bulikban. Amikor már tényleg szoros volt a kapcsolatunk, egy buliban történt meg. Egész este össze voltunk bújva, ölelgettük, puszilgattuk egymást, volt több szájra puszi. És kicsit később, a kocsma teraszának a közepén megcsókolt, rögtön nyelves volt. A haverjai láttak, elkezdtek tapsolni, majd a fél terasz tapsolt.:D De számomra megszűnt a világ, addigra már józan voltam, de az egész olyan álomszerű volt, mint amikor be van rúgva az ember. Tökéletes volt, nem is bénáztunk, ő tapasztalt volt, nekem pedig meglepően jól ment (úgy érzem), gyorsan ráéreztem és belejöttem. :)
2016. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csak egy lány18 válasza:
:D A legelső barátommal 2és fél évet voltunk együtt.. Hát az első csók NAGYON nem volt jó pedig szerettük egymást .. :D De bénák voltunk. Elmentünk sétálni nyáron az erdőbe és a tavat néztük és egy nagy fa alatt voltunk. Izgultunk mindketten mert eggyikőnk sem csókolózott még azelőtt.. És olyan aranyos volt, megtörte a csendet, rámnézett megfogta a kezem és azt mondta " Legyen ez a kívánság fája".. Én meg Megkérdeztem hogy miért mit kíván ? Azt mondta engem. Aztán szép lassan közeledett hozzám és megcsókolt.. Maga a pillanat nagyon romantikus volt, de a csók .. :D Összekoccant a fogunk meg full nyál volt az arcom. :D De szép emlék azért. A mostani barátommal mégis jobb emléknek titulálnám az első csókot. Bár nem is volt olyan rég, 1 hónapja jöttünk össze. Távkapcsolat, hétvégénként találkozunk. És eljött hozzám, lesétáltam elé buszmegállóba. Leszállt a buszról és hát azt hittem megölel vagy valami.. Erre elkezdte a fülhalgatóját zsebre tenni, meg a táskájában kutatott, és ezt úgy fogtam fel hogy nem jövök be neki mivel előszőr találkoztunk. Buszmegállóba bementem, ő rágyújtott egy cigire, de megvolt a 2 m távolság és beszélgettünk.. Én meg gondoltam úgysem lessz bellőle semmi, túl jó pasi hozzám.. Leültem a padra, szerintem látta rajtam hogy feladom , elém állt, eldobta a cigit, felemelte az állam és szenvedélyesen megcsókolt.. Aztán felálltam és úgy csókolóztunk de beleremegett a lábam, beleszédültem isteni volt ! *--* Aztán Mondta hogy direkt húzta az agyam kiváncsi volt mikor mondok le "kettőnkről" azóta is együtt vagyunk. :D 17/L
2016. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!