Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám felvidítani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám felvidítani a barátomat?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta depressziós általában rossz a kedve és nem tudom hogyan vidítsam fel!:(
2016. aug. 24. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az oka a jelenlegi állapotának? Enélkül nehéz tanácsolni bármit.
2016. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Szereljetek villanymotort
2016. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ebben az esetben bújj hozzá, öleld át, csókolgasd és ülj az ölébe. És szavak nélkül. Ez majd segít. Rajtam legalábbis ez segített VOLNA amikor én voltam depressziós... Ne hagyd magára mert annak nem lesz jó következménye. (tapasztalatbol mondom!)
2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

az én barátom is depressziós volt

mindig figyelj oda rá, légy vele kedves, ne haragudj meg rá ha megbánt mikor éppen rossz a kedve, mert nem szándékosan teszi és ha ilyen helyzetben megharagudsz rá csak mégjobban elveszed az életkedvét ami amúgy sem lehet sok neki

még az is sokat dob a kedvén ha szeretkeztek(tapasztalatból tudom) vagy csak simán leszopizod, ez a magabiztosságán is sokat segít.És ha a te pasid is olyan főnyeremény mint az enyém akkor hidd el nekem megéri ilyen módon felvidítani

hát ezt tudom javasolni remélem segítettem ;)

2016. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az előzőnek is igaza van, én is így csináltam és rengeteget segített
2016. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon irigylem a barátodat, hogy ilyen barátnője van.

A lényeg, hogy mindig lássa és érezze, hogy mennyire szereted és hogy mindig számíthat rád

2016. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!