Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok. Ő 18 lesz és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok. Ő 18 lesz és mindig azzal cikizz, hogy én kisfiú vagyok még. Milyen módon tudok szerintetek "férfiként" hatni rá?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy lányt és nagyon sokat beszélünk inkább chatelés formában, de ha tudunk összejövünk, sétálunk.
2016. aug. 27. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
"csitulj el nagyi" :D
2016. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de tényleg, ha ezt itt kell megkérdezned, akkor elég kisfiú lehetsz még:D

Btw szerintem próbáld meg lenyűgözni, következő talira vigyél egy szál rózsát, beszélgess vele komolyan, ne azt lássa rajtad, hogy lehet, hogy olyan vagy mint a mai 15-16-17 éves páwagyerekek:)

Szerintem..

15/l

2016. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 évesen semmilyen esetbe se vagy még férfi. Gyerek vagy. Ennyi. És ezt most nem cseszegetésből írom.
2016. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy még kisfiú vagy :)
2016. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

legközelebb ha találkozol vele, öleld át, smárold le, nézz a szemébe, mond neki hogy, ,,ez vagyok én bébi", majd smárold le újból,

az egész közbe markolj rá a seggére ;)



ezek után nem mondja majd hogy kisfiú vagy :)

2016. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: lol, nem ettől lesz valaki férfi:D
2016. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!