Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, mennyire gáz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mennyire gáz, ha sportnál az ujjatlanomnál látszik, hogy sima melltartó van rajtam, nem sport?

Figyelt kérdés

a sportoláshoz vett ujjatlanomnál oldalt kicsit kilátszik a melltartóm és anya szerint nagyon gáz, hogy lehet látni, sima melltartó és nem sport.


szerintetek ez mennyire gáz?

vagy egyáltalán észreveszitek az ilyet? :D


(azért kérdezem a fiúktól is, mert fiúk is járnak edzésre, nem csak lányok :D )


kort és nemet is légyszi :)



2016. szept. 2. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elég sokat sportolok és nem a melltartót nézem de nemhiszem hogy annyira gáz lenne, nem olyan egetverően drága egy sportmelltartó se azért de hidd el aki akar basztatni (lány) mert irigy az ezzel fog


16/f

2016. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha látnám is a melltartót, valszeg eszembe se jutna, h ezen most miért nem sportmelltartó van. Szerintem ezzel minden más fiú is így van. Esetleg a lányok szúrhat szemet, de az ő nevükben nem tudok beszélni.


F/21

2016. szept. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, csak esetleg neked lehet kenyelmetlen. En ha meglatok egy lanyt rendes melltartoban sportolni, nem az jut eszembe, hogy ciki, hanem az, hogy milyen rossz lehet neki (lany vagyok es probaltam rendes melltartoban futni, de nagyon nem birtam). En sportmelltarto parti vagyok, de te tudod!
2016. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Tényleg nem olyan drága a Sportmelltarto, van is, de csak azt felvenni nem szeretem 😁

Szóval ha fel is veszem, biztos, hogy a simára veszem majd rá 😃

2016. szept. 4. 01:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Irigy meg nem hiszem hogy bármelyik lány is lenne 😂😂😂👌🏻
2016. szept. 4. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!