Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hanyagol a barátom? 15/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol a barátom? 15/l

Figyelt kérdés
Már egy ideje alig beszélünk a barátommal.Mindig van valami dolga.. Vagy túl fáratt,vagy másokkal beszélget,vagy zenélnek. Én rám meg akkor ír,ha senki nem látja,mikor "van ideje". Mondtam már neki,hogy legalább egy nap legyen már olyan,hogy beszélgetünk órákat, erre meg egy 10percet alig beszéltünk. Régebben volt,hogy egész áldott nap beszéltünk,most meg örülök rendesen,ha kapok tőle egy 'Sziát'.És eddig bármilyen dolga volt mindig én voltam az első,most meg semmi.Mit tegyek ezek után? Miért hanyagolhat a barátom? (Távkapcsiban vagyunk)

2016. szept. 3. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez így csak szenvedés! fölleg hogy távkapcsolat! ezt engedd el :/ én azt ajánlom
2016. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatból sose sül ki semmi jó sajnos...tapasztalat.

Találkoztatok már egyébként? Ha igen, lehet élőben nem fogtad meg, ha nem akkor meg valószínűleg az a baj. Ez a te döntésed, de szerintem ezta kapcsolatot nem éri meg folytatni...

15F

2016. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
soha ne mond hogy soha inkább extrém ritkán. mert van egy barátom aki távkapcsiban él és már 5éve eggyutt vannak és boldogok szeretik egymást. de nem reményt akarok ezzel adni a kérdezonek mert itt már nincs nagyon. de létezik a jó távkapcsolat.
2016. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak megunt.
2016. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem szerelmes beléd, csak kényelmes neki, hogy van egy csaj, akit ha épp nincs más dolga, bármikor előkaphat. És akiről tudja, hogy nyugodtan hanyagolhatja, úgyis kitart mellette.
2016. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!