Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apró ajándékkal tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apró ajándékkal tudnám elérni, hogy ne felejtsen el?

Figyelt kérdés

Nagyon az elején járok még a kiszemelt lánynál, de arra gondoltam, hogy következő találkozáskor adnék neki valami kis egyszerű, de mégis emlékezetes ajándékot. Nem tudom a későbbiekben hogy fog alakulni, de azt szeretném, hogy mindig emlékezzen rám. :) Remélem értitek.


Szerintetek mi lenne a legalkalmasabb?



2016. szept. 3. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
menjetek el egy ilyen fotózkodós fülkébe
2016. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az tényleg aranyos lenne :)
2016. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vidd el inkább kávézni,kajálni (ne meki meg ilyenek).


Én fiú vagyok,és nem szoktam vinni semmit. Neki rossz,hogy hazafelé úgy kell mennie,hogy a kezében fog vmi ajándékot...

2016. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akar elfelejteni, ajándék nélkül sem fog.

Ha el akar, akkor nem fog akarni rád emlékezni, és valószínűleg az a tárgy semmit nem fog neki jelenteni.

2016. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még csak párszor beszéltünk és a legnagyobb baj az, hogy van barátja, ezt még Ő nem mondta, de megtudtam máshonnan. Ezért még nem szeretném elhívni, egyenlőre csak barátkozni szeretnék vele, nem akarok belegázolni egy kapcsolatba. Most eszembe jutott ez az ajándék dolog, szerintetek nem lenne jó ötlet? Egy szép, egyedileg elkészített neves kulcstartó? Itt nem a sablonosra gondolok, amit minden sarkon árulnak.


Mielőtt megkérdeznétek, teljesen elbűvölt ez A LÁNY, csupa nagybetűvel, úgyhogy nem szeretnék letenni róla.

2016. szept. 3. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!