Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ő akar tőlem valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy srác aki tetszik nekem,sőt lehet lassan màr többről van szó ennél.A munkahelyemről ismerem(diákmunka).Az elején sokszor nézett,segített nekem meg odajött hozzám és beszeltünk.

Aztán telt az idő és néha olyan furcsa volt meg köszöntem neki és úgy köszönt vissza hogy "cső" (de nem ilyrm flegmán hanem kedvesebb hanglejtéssel de akkor is rosszul esett mert a fiúk csak a haverokkal szoktak igy beszélni).

Néha úgy láttam rajta hogy nem volt jó kedve :// és sokszor leszart:((

Múltkor az volt hogy szintén úgy vettem észre hogy nem érdeklem meg alig nézett,viszont mikor kellett segítség nekem akkor magától jött és kérdezte hogy mit segítsen nekem ami nagyon jól esett és aztán ő előbb végzett mint én és már lejárt a munkaideje szval simán mehetett volna haza de látta hogy segítségre szorulok és ezért ott maradt és segitett ,ez magyon jól esett viszont nem tudom mit gondoljak és képtelen vagyok eldönteni hogx tetszek e neki vagysem



2016. szept. 18. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

a köszönés miatt ne aggódj, szerintem ez inkább ilyen 'laza vagyok' mintsem, hogy 'nem érdekelsz'.

Lányként is szoktam így köszönni, és ha nem is flegmán szólt, akkor ne aggódj.

Sokat segít, lehet érdeklődik, ha legközelebb is van ilyen, akkor beszélgess vele kicsit, ha együtt végeztek, nyugodtan, hogy merrefelé megy, hátha tudtok együtt menni.

ÉS ilyenkor kiderülhet, ismerkedjetek meg jobban. Jelöld be facen, ha nem ismerős, lehet akkor látja, hogy érdeklődsz te is.

no para!

2016. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján biztosra nem tudom megmondani hogy tetszel-e neki. Csak azt tudtam leszűrni hogy kedves. Mi van ha csak kedves volt veled, mert ilyen az illető?
2016. szept. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!