Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most vajon mit akar? A tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon mit akar? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nálam 7 évvel idősebb és minden nap szoktunk találkozni baráti körökben.Nem tudom hogy most szórakozik e hogy ilyeneket csinál vagy ezek jelek lennének.. Mert sokat van mellettem piszkál hogy csikis vagyok e , vagy mint tegnap is hogy néztünk egy vicces videót és akkor is a kezével a combomat elkezdte bökdösni hogy lefogja a kezét. Eléggé jóba vagyunk és szinte reggel is mindig ír hogy jó reggelt és a munkában is ha van ideje ír hogy mit csinálok és hogy vele is mivan :) nem tudom hogy ezt most kedvességből csinálja vagy mert tetszem neki. Tegnap elmentünk a boltba is és ugyan olyan joghurtot vett mint én hogy rám bízza magát biztos finom lesz. És a kasszánál oda adta a pénzt h akkor fizessük egybe és mondta hogy ő vele nem járok jól mert nincs sok pénze , de igazából engem ez nem is érdekel .És mióta volt nálam és cicázott megszerette a cicákat :) és az egyik cica a "közös cicánk " ő az "apja" én az "anyja " mondta hogy már rég látta a "cicánkat" és hogy a hét végén akkor kijön és akkor ketten leszünk :)


Mit akar ? És nem gáz ez a kor külömbség ?


17L


2016. aug. 25. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom a barátnőm is szokott és cicával és a pasijával papás-mamást játszani de szerintem tetszel neki és a korkülönbség sem gáz
2016. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ez a korkülönbség. :-) Nagy esély van rá hogy tetszel neki de ezt csak ő tudhatja. De először bizonyosodj meg róla hogy nem csak azt akarja-e.
2016. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A srác 24 éves, a korabeli lányok pedig már a féfiak aktuális vagy későbbi potenciális anyagi helyzetét is figyelembe veszik az ismerkedésnél, mivel ha komolyabb, öszeköltözős párkapcsolatot keresnek, akkor anyagi biztonságra és stabilitásra vágynak és azon is elgondolkodnak, hogy hogyan tudnak majd közös egzisztenciát teremteni a későbbiekben.


Mivel a srácnak saját bevallása szerint nem nagyon van pénze, nem tud olyan korabeli lányt találni, aki érdeklődik iránta és aki az ő igényeinek is megfelel.


Te 17 éves vagy, így nálad az összeköltözés és hasonlók még évekre vannak, addig pedig abból a kevés pénzből is tud imponálni neked, pl. kifizet egy joghurtot vagy meghív egy hamburgerre és hasonlók.


Valószínűleg tetszel neki, szívesen lefeküdne veled és az is könnyen elképzelhető, hogy tartós kapcsolatot is kialakítana veled. Ugyanakkor főként azért érdeklődik irántad, mert a korabeli lányok visszautasítják. Ha jól érzed magad vele, akkor töltsetek is időt egymással, és ha komolyak a szándékai, akkor megteszi majd a szükséges lépéseket.


Önmagában nem gáz ez a korkülönbség. Ha összejöttök, hosszabb távon együttmaradtok és anyagilag is fejlődik, akkor pár év múlva is megfelelő partner lesz a számodra.

2016. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez milyen aranyos már :D Oda vagyok a cicákért! :3 Egyébként szerintem érdeklődik irántad, és nem hinném, hogy gáz a korkülönbség. Te is mindjárt teljes értékű felnőtt leszel, és akkor már nem számít annyira a kor, mint tiniként. De ahogy érzed, véleményem szerint nem gáz.
2016. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyénként biztos vagyok hogy nem csak azt akarja 3 éve ismerem és hosszú tartós kapcsolatai voltak. És nem az a srác aki csak váltogatja a csajokat hogy arra kellken neki
2016. aug. 25. 13:42
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! :) annyira akkor nem gáz a kor külómbség .


Minden féle képpen írok majd hogy alakult ez az egész

2016. aug. 25. 13:51
 7/7 A kérdező kommentje:

Végülis komoly szándékai vannak :) és nem csak azért csinálta hogy arra kelljek.

Azóta együtt vagyunk

2016. aug. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!