Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk szerintetek mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk szerintetek mit csináljak most és hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt Ő 17 Én 18 éves aztán jól mentek a dolgok elhivtam sétálni egy kisebb parkon át sétáltunk egy padon ült 3-4 kinyalt hülye gyerek és fütyültek utánunk meg be is szóltak úgy gondoltam nem veszek tudomást a dologról nem járatom le magam a lány előtt de mikor jöttel utánunk és már túlzásba vitték a dolgot az eggyik srácot ellöktem és mondtam hogy fejezzék be mert nen állok meg ennyinél legközelebb aztán tovább sétálunk és a lány egy szót se szólt megkérdezem mi a gond azt mondta megijedt tőlem agresszív állat vagyok és hazament azóta vissza írni se ír telefont se veszi fel azt mondta hagyjam békén mert egy bunkó vagyok és ne keressem. Hogyan tovább szerintetek?

2016. szept. 27. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Masik lannyal kell probalkozni ez mar veszett ugy.
2016. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Akkor el kellett volna magyarázni a csajnak, hogy mégsem hagyhattad hogy tovább fajuljon a dolog.

Amúgy a csaj sem teljesen normális ha ebből azt vette le hogy milyen állat vagy.

Élből nem kellene egy ilyen buta liba.

2016. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú válasz!


Őszintén szólva itt gondolkodásbeli problémák vannak. A férfi dominancia, maga az, hogy biztonságban érzi magát melletted, hogy igenis megtudod védeni őt 3-4 emberrel szemben, az lehet megnyugtató, és lehet rémisztő, hogy vajon mire lehetnél képes vele. Ez sajnos egy ilyen dolog. A lány gondolom még nem ismert eléggé ahhoz, hogy tisztában legyen a szándékaiddal. Később, mikor gyerekei lesznek, összeházasodik valakivel, két éve együtt vannak, stb...ez úgy változik, hogy már ismer téged, és ha nem is várja el a férfias kilépést, igenis megnyugtatja a tudat, hogy mellette van egy ilyen karakteres ember. Minden az időn és a viselkedéseden múlik. Én személy szerint akkor is örülni fogok, hogy így cselekedtél ha rosszra fordul köztetek minden dolog, mert ezt kellett tenned.


Ha azt mondja, hogy ne keresd, várj. Jobb ha nem zaklatod, mert ha ennyire ragadósnak fogsz feltűnni a szemében ilyen friss ismerkedés után, az még taszítóbb tud lenni. Várnod kell, esetleg hagyni egy utolsó üzenetet amiben leírod neki, hogy bocsánat, amiért megrémisztettelek, de nem magamért tettem, hanem azért, hogy téged megvédjelek, esetleg a végére odabiggyeszteni, hogy sohasem lennék se veled, se akármelyik lánnyal ilyenre képes, vagy ugyanezt egy véletlennek álcázott személyes találkozás keretében elmondani. (kivéve ha igen, akkor ne hazudj! ) Ezenkívül mást nem tudsz tenni. Nincs is értelme. Van más nő is, akik ezért felnéznének rád, stb. Illetve azért átgondolnám, hogy a verekedésen kívül esetleg nem voltál e bunkó vele. A nők képesek egy-egy szavakon is felháborodni.


Rövid válasz: szerintem ennek itt vége, ha mégis Romeo akarsz lenni, akkor sok sikert kívánok, magam véleménye szerint a csaj ba*zta el, ne okold magad feleslegesen.

2016. szept. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat sajnos lehet hogy vége a dolognak és nem ál szóba velem többet
2016. szept. 27. 11:11
 5/13 anonim válasza:
sikeresen elkúrtad :D
2016. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jól csináltad,én még le is b*asztam volna egyet az ipsének.
2016. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam egy vadállatnak tűnni de csak az lettem a végén
2016. szept. 27. 11:55
 8/13 anonim ***** válasza:
bajok vannak a lány részérol. nem lehet hogy ideges maradtál mellette és kicsit nyers voltál? mert akkor megvan a gond és megijedt. én ezt tapasztaltam a szitu hasonló volt csak egy srác volt és nem csak el loktem de utána nem tudtam megnyugodni és egy kicsit hangosabban beszéltem a kelleténél. o ettol megijedt és mondta hogy nem szeretne tolem semmit. veszett ugy volt.
2016. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem kiabáltam vele sőt mondtam mikor fellöktem a srácot hogy mennyünk gyere aztán meg se szólalt
2016. szept. 27. 12:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha átlagember vagy akkor szerencséd hogy nem mentek neked, mert elvertek volna, kivéve ha nagyon nyápicok, te pedig kemény vagy.

A csaj meg hülye, valószínűleg valami kis nyápic baseball sapkás kisgyerek kell neki, aki apuci számláján él, és buta, mert azt irányíthatja.

2016. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!