Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk szerintetek mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk szerintetek mit csináljak most és hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy lányt Ő 17 Én 18 éves aztán jól mentek a dolgok elhivtam sétálni egy kisebb parkon át sétáltunk egy padon ült 3-4 kinyalt hülye gyerek és fütyültek utánunk meg be is szóltak úgy gondoltam nem veszek tudomást a dologról nem járatom le magam a lány előtt de mikor jöttel utánunk és már túlzásba vitték a dolgot az eggyik srácot ellöktem és mondtam hogy fejezzék be mert nen állok meg ennyinél legközelebb aztán tovább sétálunk és a lány egy szót se szólt megkérdezem mi a gond azt mondta megijedt tőlem agresszív állat vagyok és hazament azóta vissza írni se ír telefont se veszi fel azt mondta hagyjam békén mert egy bunkó vagyok és ne keressem. Hogyan tovább szerintetek?

2016. szept. 27. 09:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nem vagyok átlagember verekedés terén de nem szeretnék felvágni a tudásommal de ezt a 4 fiút nevetve takarítottam volna meg:)
2016. szept. 27. 20:24
 12/13 anonim ***** válasza:

Az mindjárt más, nem is szóltam!

Csak azt hittem hogy keménynek hiszed magad, de tudással már más.

2016. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm;)
2016. szept. 27. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!