Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondtatok el szuleiteknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtatok el szuleiteknek hogy van baratotok? Mennyi ido utan? Es mit reagaltak?

Figyelt kérdés
Ma tervezem hogy elmondom apamnak hogy mi a helyzet. Rettenetesen felek mit reagal. 1 honapja vagyunk egyutt mindkettonk 16 eves.

2016. okt. 23. 09:38
 1/4 BlackLove ***** válasza:
100%

Én az a típus vagyok, aki megvárja, amíg a szülő megkérdi, hogy "Na kislányom, mi a helyzet a fiúkkal? / Ki tetszik jelenleg?". És akkor szépen kitálalok, majd elhozom bemutatni.


De, ha te magadtól szeretnéd elmondani, akkor például indíthatsz úgy is, hogy :" Megbeszélhetnénk valamit? / Van valami, de inkább valaki akiről úgy érzem, hogy tudnotok kéne".

Sok opció van erre hidd el :).

Majd írj, hogy mi volt!

2016. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
En 13 vagyok. En nem akartam elmondani a szuleimnek, valahogy feltem hogy nem orulnenek neki, kinosnak ereztem. De 2 het utan kiderult az egesz ugyanis a baratom elmondta a szuleinek, es mivel egy osztalyba jarunk, igy szuloertekezleten a baratom anyukaja megkerdezte az anyukamtol hogy mit szol hozza hogy mi jarunk, mert szerinte ez tok jo. Na most...anyukam annyira meg nem volt lefagyva, es en sem amikor megtudtam hogy megtudta. Megbeszelte velem, hogy jobban orult volna ha ezzel meg vartam volna egy ket evet, de igy is nagyon orul, mostmar maximalisan orul, mert nagyon jo hatassal vagyunk egymasra. Apukam egyenesen kinevetett, meg hogy ez milyen cuki hogy meg ilyen gyerekek vagyunk stb. de hat az apukak ilyenek. Be feld ezt elmondani, ez tok normalis foleg ebben a korban
2016. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Nem rossz otlet az elso opcio csak a problema annyi hogy nagyon ritkan kerdeznek ra. Koszonom a segitseget:)


#2 Nalunk nem igazan mukodne ez a szulos dolog hiszen eleg messze lakunk egymastol, es ezert is szeretnem veluk kozolni a dolgot hogy tudjunk talalkozni.Minden esetre koszonom a segitseget :)

2016. okt. 23. 10:04
 4/4 anonim válasza:

Jaj en is alig mertem elmondani az elejen a szuleimnek..En is akkor mondtam csak el nekik amikor kb egy honapja voltunk egyutt. eloszor picit nehezen baratkoztak meg a helyzettel hiszen egyeduli gyerek vagyok. De aztan idovel egyre konnyebb lett,es mar szinte ugy kezelik mint egy csaladtagot:)

Es meselj hogy ment neked? Vagy ha meg nem mondtad el szoritok nekeeeed:)

2016. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!