Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 év körüli lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év körüli lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2016. okt. 30. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

170-175 centi, picit vékonyabb, de nem az a csontkollekció. Csak szimplán nem akarok egy kétajtós szekrényt magam mellé. Ha világosabb a bőre, akkor legyen fekete haja és óriási kék szemei. Vagy napbarnította bőr szőke hajjal és zöld szemekkel. Vagy világos bőr világos hajjal, sötétbarna gombszemekkel és SZEPLŐKKEL. Imádom a szeplőket. Öltözködés mindegy, de ne legyen felzsel3zve a haja, ne legyen a bokájáig letolva a nadrágja, és ha már sapka van rajta, ne legyen fordítva, és ha bemegy valahova vegye le. Ha fejhallgató van a nyakában, az plusz pont.

Legyen megértő velem szemben, bízzon bennem, szeressen engem. Imádnám ha bújós lenne, mivel én imádom ölelgetni az embereket. Érezzem magam biztonságban mellette. Mivel nagyon szeretem az anim3ket, és tavasszal megyek Conra, elkís3rhetne. Mármint ezzel csak azt szeretném mondani, hogy pluszpont ha szereti az animéket, de ha nem is szeretné őket, de mégis elkísérne, akkor az nagyon, nagyon jól esne nekem.

Legyen humora. Nekem el3ggé fárasztó vicceim vannak, ezért szeretném ha elviselné, vagy ha hasonló faviccekkel bombázna ő is.

Lehessen vele normálisan filmet nézni, vagy csak szimplán bambulni ki a fejünkből összebújva.

Alapvető illemmel legyen tisztában, mivel az emberek alapján akiket ismerek, ez eléggé divatjamúlt lett.

Remélem így gondoltad

~15/L

2016. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Valóban, a fejhallgató baromi fontos kellék a nyakba...
2016. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
legyen magas. legyen divatérzéke, de azért ne annyira,hogy nekem kelljen rá várni, mikor megyünk valahova. szemszín, hajszín mind egy. legyen megértő, és normális. ne legyen bunkó paraszt! ha laza az plusz pont, mert nem bírom azokat akik mindent túlreagálnak. ne legyen hisztis, mert azzal egy életre elvágná magát nálam. legyek neki fontos, de azért ne legyen nyálas. és NE legyen kocka.
2016. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

"#2 a zene lételemem."


Ezt én megértem, de akkor sem fogom fel, ebből hogyan következik az, hogy a pasid nyakába 0-24-be kell egy fejhallgatónak lógnia.

2016. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
legyen magas. legyen divatérzéke, de azért ne annyira,hogy nekem kelljen rá várni, mikor megyünk valahova. szemszín, hajszín mind egy. legyen megértő, és normális. ne legyen bunkó paraszt! ha laza az plusz pont, mert nem bírom azokat akik mindent túlreagálnak. ne legyen hisztis, mert azzal egy életre elvágná magát nálam. legyek neki fontos, de azért ne legyen nyálas. és NE legyen kocka. 14/L
2016. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

hmmm..

hogy kik jönnek be?nem is tudom..

a retardáltak!..igen a retardáltak bejönnek, hmm *-*

Na de viccet félre téve azok akik ha kell tudnak komolyak lenni,de azért tudjon velem együtt fárasztani a népet :3 ja,és legyen magas!lehetőleg 172+ *-* és akkor jóban leszünk. ;)

Igen..ezt fogom kérni a Mikulástól,remélem ezt megkapom ,és nem úgy mint a pónit :'c már vagy 10 éve váároom..

15/l

2016. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vékony testalkat, fekete vagy barna haj és fekete, barna vagy zöld szem. Legyen kedves, okos, vicces, megértő és jól el lehessen vele beszélgetni. Nem sokára 15/L
2016. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
A sukár gigolók.
2016. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
58%

Külső: 178 cm-nél magasabb , barna hajú és szemű, nekem nem fontos hogy kockahasa legyen (de ne legyen azért 50 kg akit elfúj a szél XD) a haját ne zselézze fel (nekem nagyon nem jön be, beletúrnék a hajába és beleragadna a kezem XD) öltözködjön jól, a keze legyen ápolt, szép.



belső: értelmes, okos, olyan akivel lehet beszélgetni és figyel rád, tudjon helyesen írni (mert manapság már a helyesírás se menő) nyugodt természetű (tehát ne káromkodjon minden apróság miatt) jó humorérzéke legyen. :)


És legyen köztünk 2-3 év korkülönbség (a fiú javára)


14/L

2016. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!