Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, mit akart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok, mit akart ezzel elérni? Konkrétan tapizott! (Részletek lent)

Figyelt kérdés
1 hete voltam egy házibuliban ahol testvérem egyik haverja ült mellettem a kanapén. Iszogattunk elvoltunk, de érzetem h az ujjai mindig a combomon voltak majd konkrétan simogatott és néha megmarkolta nagyon gyengén a lábam. Haladt felfelé a kezével, de nekem elegem lett belőle, így lelöktem a kezét. Megcsinálta ezt mégegyszer majd végleg elegem lett és elmentem onnan. Ezzel csak az a baj, hogy nekem is van párom míg neki ugyanabban a házibuliban volt a barátnője. Mit akarhatott ezzel? Hiszen a testvégem haverja!! 16/L

2016. okt. 31. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ő 18.
2016. okt. 31. 21:19
 2/6 anonim ***** válasza:
tetszettél neki, és kavarni akart veled.
2016. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam, de pont a barátnője előtt? Ráadásul azóta nem hallottam róla semmit, nem jelölt be stb. Szóval olyan keményen mégsem próbálkozott akkor
2016. okt. 31. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
igen. biztosan be volt csiccsentve, és gondolta hogy egy próbát megér
2016. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ivott, kavarni akart. Ennyi. Jól döntöttél hogy nem mentél bele, akár van párotok akár nincs.
2016. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy konkrétan bármit el akart érni, pl. lefektetni vagy ilyenek. Sztem annyi lehetett ez, hogy ivott, ebből kifolyólag csökkent az önkontrollja, neked meg valószínűleg jók a combjaid, és nem tudta megállni, hogy ne fogja meg. Vannak ilyen pasik, de ha az ember tudja magáról, hogy ilyen, és barátnővel megy valahová bulizni, akkor egy idő után lesz annyi élettapasztalata, hogy nem iszik.
2016. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!