Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nektek tetszik egy lány, de egy picit túlsúlyos (3-4kg felesleg), akkor már nem "le is mondtok" róla? 13/L

Figyelt kérdés
És légyszi ne olynokat írjatok, hogy ne a pasizáson járjon az eszem!!!! LÉGYSZI!!!!!! Koszi

2016. nov. 11. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kerdeses mi szamit tulsulynak...ugye ezzel hogy 3-4 kilo nem mondtal semmit mert nem hataroztad meg a szamodra "normalis" sulyt a magassaghoz kepest igy lehet hogy a valaszolok közt lesz akar 20 kilos elteres is mert mindenkinek mas lesz a "normalis" suly amihez hozza kell adni 3-4 kilot az en rendszeremben a normalis suly a magassag-110 és itt bőven belefér a 3-4 kilo még nagyon jól is állhat
2016. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dreed ***** válasza:
Szerintem aki ennyin kiakad és lelép,azzal nem is vesztel sokat. De ha tényleg érez valamit,akkor nem hiszem hogy le mondana róla.
2016. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha tetszik akkor tetszik xD, ha szar a belső akor hagyom ott
2016. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy szar a belső? Gonosz, vagy ilyesmi?
2016. nov. 11. 19:29
 5/12 October15 ***** válasza:
1.: A normális egy egészen egzakt megfogalmazás. Nem mellékesen nem csak magassághoz hanem életkorhoz is kell viszonyítani. Amúgy 3-4 kg az doszta belefér. Nem mellékesen ha emiatt hagy inkább akkor maradjunk annyiba, hogy jól jártál. :D Amúgy google a barátod ha te nem legalább az tud magyarul. :)
2016. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NudliHercegnő ***** válasza:

Magasság mínusz 110? Te jó ég, akkor nekem 43 kilónak kellene lennem 20 évesen? Szerintem az nem lenne egészséges.


Kedves kérdező, én sosem voltam vékony lány, most sem vagyok, arra kell figyelned, hogy egészségesen és igényesen nézz ki, és akkor biztos megtalálod azt, akinek ez a teltebb alak a gyengéje:)

2016. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha a 110-es mércét nézzük, akkor nekem 50kg-nak kéne lennem.... Ehelyett vagyok 53,5kg (160cm vagyok)
2016. nov. 12. 07:46
 8/12 A kérdező kommentje:
-ez amúgy nekem hasra és combra ment/
2016. nov. 12. 07:47
 9/12 NudliHercegnő ***** válasza:
Én körte alkatú vagyok, azaz vékony felsőtest, és teltebb alsó. Csak meg kell válogatni, mit vesz fel az ember, mi az, ami jól áll neki. Egyszer próbáltam lefogyni a combjaimból, de csak azt értem el, hogy kilátszottak a bordáim, de nagy hátsóm volt egyszerre, szóval az alkatunk ellen nem nagyon lehet küldeni, érdemes inkább a legtöbbet kihozni belőle. Én például ha már nem lehetek az a kecses, pipaszár lábú hosszúcombú manöken típus, akkor karcsú derékra, és tónusos, izmos testre hajtok inkább: több értelmét látom ennek.
2016. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Én hízékony tïpus vagyok... Megpróbálom a lehető legjobban álló-picit vékonyabbnak mutató- pólókat frlvenni
2016. nov. 13. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!