Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 lány a suliba, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány a suliba, aki nagyon tetszik, de tudom, hogy nem vagyok az esete. Nagyon furcsa, hogy kb. mindennap ő ír rám és ez fordítva szinte sose történik meg (hogy én írok rá)?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon furcsa. Honnan gondolod, hogy nem vagy az esete? Mert ha nem lennél, nem írna rád. (Max. ha a haverod tetszik neki, vagy barát akar lenni, bár ez is furcsa lenne.) Szóval ha nem vagy benne biztos, kérdezd meg, vagy nézd meg mi történik ha egyszer nem válaszolsz.
2016. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha altalaban o ir rad,valoszinuleg bejosz neki.
2016. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Legjobb barátnője mondta amikor először rám írt, hogy ne nagyon reménykedjek, mert nem vagyok a lány esete.
2016. nov. 12. 08:03
 4/8 anonim válasza:
Szerintem,azért mondta a barátnője azt,mert féltékeny. Ha nem tetszenél annak a lánynak nem írna neked:)
2016. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
dobáld meg a csajt pár ezressel és rögtön az esete leszel :) te egy férfi vagy ő meg csak egy nő viselkedj férfiként minden nő pénzéhes prosti kit érdekel hogy ronda vagy ha van zseton a háznál ? xd
2016. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg bejössz neki, és akkor a barátnője hazudott, vagy csak élvezi, hogy valaki foglalkozik vele.
2016. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy pedig csak orul, h vkivel tud beszelgetni. Lehet olyan baratsag is, h a lany egy normalisabb embertel akar beszekgetni (a lany baratok a legtobbezor k**** irritaloak...). Ezert Sem kene a baratnojere hallgattnod, 1. Honnan veszi h a lanynak ki az esete? Feltekenyseg... Az telleg fura, h te nem kezdemeyezel... Miert nem? Ha irsz, valszeg tobbet tudunk segiteni;) sok sikert!!!;):)
2016. nov. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy a barátnője egy féltékeny kis p'csa és csak keveri a sz'rt
2016. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!