Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön ha 15-17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ha 15-17 éves fiuk nyakkendőt hordanak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 18:12
 1/8 anonim válasza:
85%
Szerintem nagyon sexy én pl nagyon odavagyok érte
2016. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem igazán, számomra ez olyan természet ellenes és alapból a lazább stílust kedvelem. Persze van akinek jól áll, nyilván nem ez alapján fogok kedvelni vagy utálni valakit.

17/L

2016. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elegans ferfias illatu fiuk a gyengem :D 15/L
2016. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Már akinek... Nekem kifejezetten nem de a barátnőm szerint igényes..
2016. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen alkalomra.Ha a helyzet vagy az alkalom megkívánja,hogy mondjuk elegánsan kell megjelenni és a fiú kitesz magáért az nagyon vonzó tud lenni.Számomra egy kicsit sok,ha minden nap azt hord.Egy kicsit így "elveszti a varázsát" és a nagyobb eseményeknél, már nem lesz olyan különleges.De ez az én személyes féleményem,valakinek meg pont ez jön be.Mindenesetre azért ez egyfajta képet mutat rólad,hogy igényes vagy és adsz magadra,szóval hátránynak semmiképpen sem mondanám.
2016. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem tetszik, de csak ha összeolvad az ingének a színével, tehát nem annyira virít ki. Az esetleg egy különleges alkalomra.
2016. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is szexi tud lenni, bár én az idősebbekre bukok (25-30), már a koromból is (22)

Tetszik ha kissé fényesebb pl egy egyszerű szatén nyakkendőt köt egy pasi :)

2016. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örömlány szexi tud lenni :D (Izééé nem engedte máshogy elküldeni XD)

Nekem nagyon bejön

15/L

2016. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!