Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, ha egy fiú tényleg szerelmes és nem csak játszik? 16l

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

ha letörölte a steamet a gépéről, akkor már nem játszik és tényleg szerelmes.

17F

2016. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés
2016. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De most komolyan..
2016. nov. 19. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

onnan, hogy járni akar veled, és ezt el is mondja... nem csak hiteget, hogy de szép vagy, így meg úgy... sok lány már ennek bedől, aztán sok naív, vagy szeretethiányos lány egyébként érthető módon rögtön azt hiszi, hogy a srác élete szerelme, lefekszenek, csak aztán a srác nem keresi többször.

szóval aki tényleg meg szeretne ismerni, nem türelmetlenkedik, járni szeretne előbb veled, képes várni rád, persze ne legyél elérhetetlen, de képes érted áldozatokat hozni, akkor lehet reménykedni...

2016. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát..van egy fiú,és egyszer volt egy ilyen beszélgetésünk azóta többször nem hozta fel,mert mondtam neki hogy minden pasi csak azt akarja és ő erre mondta hogy nem mindegyik,mert előtte felhozta hogy gondol velem ilyesmikre pl.69ezés meg ilyenek..
2016. nov. 19. 23:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként igen,elmondta hogy tetszek neki,velem akar lenni,én erre azt írtam:hogy nem tudom hogy mit akarok..meg írta hogy már egyre jobban tetszek neki,érez irántam valamit meg ilyenek és hogy már szeret is kb.1éve ismerjük egymást,lehet hogy igaz?
2016. nov. 19. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak megdönteni akar... mondja mondja... erre vagy arra gondolt, mármint szexpozíciókra... ez tipikusan ilyen.

ha inkább elhívna randizni, sétálgatni, beszélgetni, beülni valahova, vagy közös programot, pl egy korizást, vagy valamit, ahol elnevetgéltek, megfogjátok egymás kezét, spontán kialakul a kötődés, majd jön az első csók, stb, és tényleg kialakul a kapcsolatotok, akkor úgy tök más, hogy odabújtok utána egymáshoz, és egyszer majd a szex, mint így, hogy oké, ismerősök vagytok, és a szexxel kapcsolatos gondolatait megosztja veled... ez nekem egyértelműen inkább a dugópajtás/alkalmidugópajtás szerzésének tűnik...

2016. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem őszinte? Nincs komoly szándéka?😞
2016. nov. 19. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!