Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam az üzenetet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam az üzenetet? Tetszik egy lány és már párszor beszéltem vele, de csak iskolai dolgokról (facebookon). Szeretném elmondani neki hogy bejön. Kilátástalan helyzetben vagyok. Még nem volt barátnőm.

Figyelt kérdés

Az üzenet eddig: "szia"


Csak eddig jutottam kérlek ne szóljatok be, mert nagyon nehéz helyzetben vagyok!:(


Segítenétek hogy mit írjak?


16/f


2016. nov. 22. 15:53
 1/2 anonim válasza:
Szia. Szerintem ne indíts azzal, hogy egyből elmondod neki hogy "bejön", hiszen ha csak iskolai dolgokról beszélgettek néha, akkor nem vagytok még egyenlőre annyira jó baráti kapcsolatban. Szerintem csak kérdezd meg hogy hogy van, hiszen tetszik a lányoknak a törődés. Megijesztheted, ha letámadod azzal hogy "bejössz". Kezdeményezz vele beszélgetést, majd ha találkoztok mosolyogj rá, vagy szemezz vele. Ha nem kapcsol, (és már valamennyire ismeritek egymást), utána elmondhatod neki. Remélem segítettem :)
2016. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem maradj első körben az iskolai vonalon, pl kérdezd meg, hogy mindent megtanult-e már mindent a holnapi dolgozatra, vagy megtudta-e oldani a mateklecke 2. feladatát. Aztán próbálj meg kicsit más témákat is bedobni: és milyen volt a hétvége? Milyen zenét szokott hallgatni? Tud-e valami jó filmet, amit érdemes megnézni a moziban. A válaszból ki fog derülni, hogy szívesen beszélget-e veled, és, hogy érdeklődik-e irántad.
2016. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!