Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha pl. buszon vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha pl. buszon vagy hasonló helyen szemztek vagy láttok egy lányt a többségetek miért nem megy oda hozzá?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha egyedül van a lány, nem a baratnőivel.

2016. nov. 28. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem csinálunk hülyét magunkból.
2016. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Mivan, ha csak véletlen néz folyton? NAh eme kínos szitu elkerülése miatt nem! Gondolj bele --> Szia, izé öhm eléggé szimpatikus vagy nekem blabla és egy ideje nézlek és láttam, hogy te is... majd rá vágj: yah az csak véletlen volt.

Nah ugye, hogy ugye :D

17F

2016. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig nézek valakit általába 2 embert+ki az ablakon nehogy lebukjak, de 1 dologra fiygelni uncsi xD
2016. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem már szemezett egy lány és nem volt véletlen #2 :D

Én csak mellé mertem ülni, mosolygott is de nem mertem vele beszélni :DD

2016. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 vagyok.. És mert gondolom fél tőle ha nem mer oda menni se :D
2016. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer előfordult már velem is, de inkább hanyagoltam, elvégre egy ilyen halál kínos és feszengős beszélgetés kinek válna hasznára?

Másrészt meg nem megy ez ilyen egyszerűen, feltéve ha nem vagy (a férfi) egy csodás külsejű izmos lovag :P

-Szia, én X vagyok és öhmmm.. láttalak, és gondoltam, hogy idejövök megkérdezni, hogy van -e most kedved kicsit beszélgetni?

-Sajnos most nem érek rá, :/ mert mennem kell edzeni, viszont ha akarod akkor később találkozhatunk. Itt a számom

*Felírja*

-Jól van akkor majd felhívlak és megbeszélünk egy időpontot, szia :)


Vagy nálad ez így működik a kedves kérdező?

2016. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert lehet épp azon gondolkozom, hogy vajon miért néz engem a lány, semmi érdeklődés nélkül.
2016. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem engem néz. Vagy igen, de csak úgy bámul nem érdeklem máson gondolkozik. Illetve a külső adottságaimból ítélve nem sok esély van a sikerre, és így meg nem éri meg a dolog.


De, ha még is tényleg így történne, engem néz, rajtam gondolkozik, akkor kinyomom az ébresztőt és megyek kávét csinálni.

2016. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!