Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzek most? Ez mi? Össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek most? Ez mi? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Nem azt várom hogy komplett jellemrajzot írjatok ide hanem csak azt, hogy a saját tapasztalataitok alapján válaszoljatok.


Na szóval ott kezdődik, hogy új suli, új osztálytársak stb.


Az a helyzet hogy nek tudom mit érzek az egyik osztálytársam iránt. Tudom hogy sok iylen kérdés van de tulajdonképpen nem akartam visszaolvasni mind az 5000-et csak olyan 200-at és nem kaptam válszt a kérdésemre mert senki sem olxan hülxe mint én aki nem tudja mit érez.


Kezdjük.:

A mellkasomban csak ürességet éreztem az elmúlt évben...és a mai napig is kitart ez a semmi... na és új osztály, új osztálytárs, az elején folyamatosan a hibáit kerestem az illetőnek(ez kb. az első hónap) /talán ezzel csaptam be magam és igazából tetszett/ mindegy a lényeg hogy a hibái kutatása közben annyit figyeltem hogy egyszer azon kaptam magam hogy nem ara gondolok a fiú bamulása közben hogy mekkora egy világi f..sz, hanem hogy milyen aranyos amikor így néz meg úgy néz amikor erre meg arra áll a haja. Szóval elkezdett tetszeni. Ha vele beszélgetek meg kell erőltetni magamat egy témáért, mert csak bámulom és hallgatom ahogyan beszél.(siralmas vagyokXD)

. És ha esetleg más lanyokkal beszél akkor rögtön arra gondolok hogy mekkora bunk0 és biztosan nem is kedvel~~~~~és eközben még mindig nem érzek semmit~~~~~~ csak akkor döbbenek rá hogy mègis vannak érzéseim amikor esetleg az előbbi szituációban kapom magam (hogy ¿féltékeny? vagyok ha másokkal beszél) vagy amikor beszélünk azután feltűnően boldog vagyok... talán most tapasztaltam a mű és az igazi mosoly közti különbséget. Egyszerűen mindig keresem a tekintetemmel és nem tudok leszokni róla pedig próbáltam...



A kérdésem akkor pedig az lenne hogy Akkor most szerelmes vagyok belé? Vagy csak tetszik nekem?

Csak egy barát lenne szamomra?


Vagy csak az egóm miatt csinálom?igazából nem is szeretem csak el akarom hitetni magammal hogy tetszik nekem és neki is tetszem hogy ezzel növelejem az önbizalmam?(nagyon helyes fiú mindenki odáig van érte)-pont ezért kerestem a hibáit legelőször)



Bocsi ha érthetetlen vagy hosszu de nekem már az is segitett hogy legépeltem ..össze vagyok zavarodva gondolom az irasomon is latszik...

Érdekel a velemenyetek senkit nem fogok lepontozni még akkor sem ha közli hogy egy komplett idióta vagyok.



2016. dec. 20. 19:51
 1/4 anonim válasza:

Csak te tudod. Ha egyszerű barát vagy önbizalomnövelő,miért lennél féltékeny,ha mással beszél? Boldog vagy a közelében,illetve társaságában stb. Lehet,hogy szerelem. Na de aztán lehet,hogy másokat feldob így egy jóbarát,de az én álláspontom szerint a barátságnál feleslegesebb és felszínesebb dolog nem létezik.

Valóban fura az írásod,animézel?

Ha ennyire zavarba ejt a dolog,szerintem esélyes,hogy beleszerettél.

2016. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem animézek, de köszönöm a válszodat...:)
2016. dec. 20. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod a válaszunktól független, sosem fogod igazán tudni eldönteni, ha nem lépsz. Nem nagy dolog, hívd el randizni, az még nem házasság, meg örökkön örökké. Meglátod milyen vele igazán kettesben stb és könnyebb lesz eligazodni a saját érzéseiden is. Plusz meglátod majd, hogy ő mit gondol rólad igazán, találgatások helyett. Ha meg nem jön össze, nem feltétlen lesz kellemetlen, de ha igazán belegondolsz, most X évig kerülgetitek egymást vagy lopva vágyakozol utána, egyik se egy win helyzet és legalább tudod, hogy miért és hogy alakult köztetek a sok-sok ha meg bárcsak helyett :d
2016. dec. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Én nem tetszem neki

2. Kerül engem, biztos észrevette hogy tetszik nekem

3. Nem hívom el sehova mert kizárt hogy tetszem neki és ha mégis akkor sem szerelmes belém... mert olyan szódaval elmegy lánynak érzem magam és a környezetem is ezt mondja rólam...diralmas ahogyan gyakorin vergődökXD Pedig tudom a választ hogy én szeretem de ő nem és nem is fog soha még igazán tetszeni sem fogok neki soha, de nem baj majd jön valaki aki elfeledteti velem ha meg nem akkor elnyomom magamban az érzéseim ennyit tudok tenni.. nagxon kedves emberek vagytok akik valszoltatatok . Köszönöm:)

2016. dec. 21. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!