Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom haverjai megkedveljenek?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy már jó pár hónapja együtt vagyunk a barátommal és már sok időt együtt töltöttünk a baráti társaságával.Viszont a haverjai nem igazán bírnak engem,valószínűleg már a korkülönbségnél eldőlt ez számukra.(én 16 vagyok,a barátom 19,a haverjai pedig 21-23)

A barátomnak (és ez miatt nekem is) fontos lenne,hogy jóba legyek velük,mivel együtt járunk bulizni és hasonlók.

Mit tehetnék,hogy kicsit jobban megkedveljenek?

(A korommal kapcsolatos megjegyzéseket inkább tartsátok meg magatoknak,a kérdésemre várom a választ,nem másra.Köszi.)



2016. dec. 29. 17:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Megfontolom,köszi a hasznos tanácsot!
2016. dec. 29. 17:31
 2/12 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek
2016. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyél kedves, humoros, kicsit csipkelődhetsz is, próbáld felvenni a társaság stílusát.
2016. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Helyes..majd nyalasd ki magad,velem gyakorolhatod

Azé bírom az ilyen lányokat..

Van barátjuk de más fiúkkal akarják megkedveltetni magukat xd

2016. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem azt akarja hogy belészeressenek, hanem hogy kedveljék, elfogadják őt a társaságukban. Nagyon nehéz egy új társaságba keveredni és ott jól kijönni az emberekkel, ezért is jött ide tanácsot kérni. Nem leoltani kéne, hogy "jaj de bírom az ilyeneket", hanem esetleg valami építő jellegű tanácsot adni.:)
2016. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszolónak köszönöm.

A negyedik válaszolónak pedig...figyelmedbe ajánlanám azt a mondatot,amit leírtam.A barátom szeretné,hogyha egy kicsit jobban megkedvelnénk egymást a haverjaival.

Nem azt akarom,hogy hatalmas nagy barátok legyünk,csak hogy ha együtt van a társaság,akkor jó legyen a hangulat..

De ahogy említettem is,nem azt kérte,hogy rólam vagy a kapcsolatomról alkoss véleményt.

2016. dec. 29. 17:50
 7/12 A kérdező kommentje:
Az ötödiknek köszönöm,így van. :)
2016. dec. 29. 17:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha ezt a neten kell bizonygatnod egy idegennek,akkor ott már nagy bajok vannak. :D
2016. dec. 29. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Jajj de megaláztál :c

Te kérdeztél rá én meg válaszoltam..szóval itt most te nem értelmezted át rendesen amit írtál

A másik.

Te azt kérdezted,hogy mivel tudod megkedveltetni magad velük én meg leírtam egy variációt xd

2016. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

AZ egyes válaszolót hagy, valószínűleg egy dagadt idióta, aki még az olyan lányoknak se kell, akik esztétikailag nincsenek a toppon!

AZ ilyenekkel nem kell törődni, Radics Peti pont az ilyen okos emberekből szerzi a nézettségét, mint a kedves 1-es :) ő csak egy idióta nem több.

Szerintem próbálj meg érdeklődni irántuk, kérdezd meg őket, hogy edzeneke, ha igen hogy haladnak, vagy ha van valakijük, akkor milyen a viszonya vele, kell-e segítség valamiben, meg ilyenek.

2016. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!