Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törődjek bele, hogy akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törődjek bele, hogy akkor nekem nem jut senki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy 16 vagyok és még nem volt barátnőm és nem úgy néz ki,hogy lesz is..

Egyszerűen nem akarnak megismerni a lányok..

Bárhogy próbálok kezdeményezni a vége mindig az elutasítás vagy meg sem akar ismerni.(pl:törölte a barátkérőt és engedélyezte,hogy többet ne tudjam bejelölni,holott más ismerőseimet akik fiúk vissza igazolta és nem is ismerte őket pont úgy mint engem)

Voltak lányok itt neten akiknek tetszettem de ők is mondták,hogyha a távolság nem lenne összejönnének velem

Ez viszont kb semmi

A való életben meg nem jön össze sehogy.

A kinézetemmel talán nincs baj,de ezt nem én tudom megállapítani,hanem az aki lát.

Szóval törődjek bele,hogy nem..ez úgysem fog menni és inkább hagyjam vagy még próbáljak tenni valamit?..



2016. dec. 29. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi nekem se :D

16 leszek

2016. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem küldhetsz képet és őszintén elmondom a véleményem. Legalább kiderül, hogy a külsőddel van-e baj vagy a személyiségeddel. :)

16/L

2016. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a külsöddel nincs baj akkor szerintem simán lesz majd valaki csak keresd. Amúgy meg nyugi annyira ronda senki nem lehet mint én.
2016. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Első és utolsó,drukkolok nektek:)

2016. dec. 29. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet az a baj hogy rossz lányoknál próbálkozol. Hidd el rengeteg hozzád hasonló csajszi van aki normális, csak pont őket nem veszed észre 😄
2016. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Törődjek bele, hogy akkor nekem nem jut senki?"

"16 vagyok"


srsly boi

2016. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5.-ik..őő fiú vagyok,de rendben :D És én csak a normális lányokat keresem de egyszerűen nem találom,vagyha meg is találom elutasít..


6.: Yap srsli boi

2016. dec. 29. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugi haver, 16 evesen nekem se volt mèg, sôt ronda is voltam es az is maradtam megis voltak szep baratnoim :)

Neked is lesz, türelem!

2016. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetnél képet, és az én női szememmel elmondanám mit találok rajtad vonzónak, vagy kevésbé annak.

16/L

2016. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16 évesen még ne húzd le a rolót, próbálkozz, amíg meg nem találod a nagy Őt!
2016. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!