Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Főleg a 12-15 ig terjedő korosztálytól kérdezem de mindenkit szívesen meghallgatok! (Többi lent! )

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok koromhoz képest elég alacsony(150cm) de izmos mert 6 évig szertornáztam.Középhosszú szőkés barna hajam van(semmi felnyírás)általában balra fésülve szoktam hordani de nem lenyalva!!!!Ápolt külső.A szemem az különleges mert van egy kék pereme de azon belül rozsda színű(csak közelről látszik)

Öltözködés:főleg szűk farmerek vagy elegánsabb szövet nadrág de abból is a szűkebb fazon.Imádom az ingeket meg a kapucnis pulcsikat.

Vicces és gondoskodó személyiség vagyok de néha szükségem van egy kis egyedüllétre.Elég élénk a fantáziám és egy picit perverz vagyok de tudom "kontrollálni". Lázadó vagyok,és mindig harcolok a saját igazságomért de fel tudom ismerni azt is ha más érvelése a helyes és akkor nem harcolok ellene.Másokkal elég jól kijövök de utálom ha valaki értetlen.

Ez valakinek+ valakinek- de Animés vagyok!

A válaszokat előre köszönöm a helyesíási hibák miatt pedig bocsi.



2017. jan. 2. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Jó leszel néhány év múlva. Mi a véleményem? Semmi különös. Normális vagy.

És ne aggódj a magasságod miatt, még most fogsz majd nőni.

2017. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem tok normalis vagy.. Igen picit mondjuk alacsony vagy legalabb is hozzam kepest.. (170centi vagyok)😂😂 de ugy is fogsz meg noni.. Nekem a hajad nem tetszik h hosszu es nincs felnyirva.. De ahány ember annyi ízlés lehet h valakinek meg pont ez tetszik.. A stílusod jo lehet ing farmerral.. Bar en a szovetgatyat melloznem de ha ki kell öltözni akk nyugodtan.. 😉 szerintem hosszu hajjal jol mutat egy lazább sappi vagy kalap (nem az a vesternes 😂) es meg valami inghez vegyél fel orat vagy valamilyen bor karkötőt mert az nagyon tudja adni.. 😂 nem feltétlen 80 ezres órára gondoltam.. 😂😂 a szemed nagyon szep lehet.. 😉 es ha izmos vagy kockahas stb akk vehetnek fel szűkebb ingeket es/vagy laza vékony anyagú pólót.. ☺😊 a cipőt nem irtad de remelem h nem mindig veszel fel elegansat.. Egy sport cipő is nagyon jol mutat.. Így egyszerre lehetsz elegans es sportos.. En a hejedben ha fiu lennek hosszu hajjal megprobalkoznek a bohém stílussal.. Persze azt is mértékkel mert csúnyán melle lehet lőni.. 😉 ha érdekelne meg valami írhatsz nyugodtan.. 14/l
2017. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

*helyedben


És kérdező: Eszedbe se jusson felnyírni a hajadat. Különleges vagy, nem hagyd elveszni

2017. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Csá Dávid . Norbi ?
2017. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

2:Szoktam órát/karkötőt hordani cipőből meg főleg sneakereket hordok jordan vans air max ilyenek,szövetnél meg nem a teljesen szövetet értem hanem inkább ilyen

chino-k

2017. jan. 2. 14:15
 6/23 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok.. Am en egy szoval nem mondtam h nyírja fel a hajat.. Csak nekem nem tetszik a hosszú ennyi.. 😂 ja oke akor.. Szerintem nincs veled baj.. Van stílusod az a lenyeg. 😉
2017. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz. :) magasság miatt ne aggódj, bátyám még 15 évesen is alig 160 centi volt, most meg 185, valaki lésőbb kezd nőni :) 15l
2017. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
*akkor. Tudom, ízlések és pofonok. De véleményt kért, nem divattanácsokat. És bocsi, de kérlek használj már kevesebb emojit, és egy helyesírási kéziszótár is jól jönne
2017. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

oldalt nem hosszú!!

A a nem felnyírt alatt azt értem hogy nem az van hogy felül 1 méter oldalt meg nullásgép

2017. jan. 2. 14:30
 10/23 anonim ***** válasza:
Eh, illúzióromboló.
2017. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!