Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Főleg a 12-15 ig terjedő korosztálytól kérdezem de mindenkit szívesen meghallgatok! (Többi lent! )

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok koromhoz képest elég alacsony(150cm) de izmos mert 6 évig szertornáztam.Középhosszú szőkés barna hajam van(semmi felnyírás)általában balra fésülve szoktam hordani de nem lenyalva!!!!Ápolt külső.A szemem az különleges mert van egy kék pereme de azon belül rozsda színű(csak közelről látszik)

Öltözködés:főleg szűk farmerek vagy elegánsabb szövet nadrág de abból is a szűkebb fazon.Imádom az ingeket meg a kapucnis pulcsikat.

Vicces és gondoskodó személyiség vagyok de néha szükségem van egy kis egyedüllétre.Elég élénk a fantáziám és egy picit perverz vagyok de tudom "kontrollálni". Lázadó vagyok,és mindig harcolok a saját igazságomért de fel tudom ismerni azt is ha más érvelése a helyes és akkor nem harcolok ellene.Másokkal elég jól kijövök de utálom ha valaki értetlen.

Ez valakinek+ valakinek- de Animés vagyok!

A válaszokat előre köszönöm a helyesíási hibák miatt pedig bocsi.



2017. jan. 2. 13:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

törpevagy:(

De sebaj, így is cuki lehetsz:DDDD

Ami óriási piros pont, az az anime, na meg a hajad. Meg úgy egyáltalán its okay, valami ilyesmi az ideálom is:DD

2017. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Huuuh 😂


Kár hogy nem ismerlek.

Nagyon szimpi vagy :)

14/L

2017. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Aztaaa *-* Hasonló lehetsz, mint én, csak fiúba. Én is elég alacsony vagyok, a fantáziám, maradjunk annyiba, hogy azzal az ég engem is megáldott elég rendesen. A farmer+ing kombináció a gyengém, ha lehet annak nevezni. Én lány létemre is imádom. A barátnőim meg állandóan nézik, hogy ezen már megint ing van, hány inged van még? A döntéseim/ igazam mellett nagyon durván ki tudok állni, pedig alapjából véve csendes gyerek vagyok. Az emberi butaság, meggondolatlanság nagyon ki tud akasztani. Nemrég kezdtem animézni. Tehát a kérdésre is válaszolva: nekem nagyon szimpatikusnak tűnsz. Tetszik a stílusod. :D

14/l

2017. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!