Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztepi kérdése:

Szerintetek tényleg tetszem neki vagy csak hülyítenek?

Figyelt kérdés

A suliban felfigyeltem arra, hogy egy fiú folyton néz,ezért elhatároztam,hogy bejelölöm. Végül elutasította a jelölésem, később barátnőm is bejelölte, Őt visszaigazolta.Napokkal később ráírt a fiú, hogy kérdezzen meg barátnőm engem, hogy be jön-e a haverja, mert én tetszem neki ( azaz a haverjának )

De továbbra sem lép, én pedig attól tartok, hogy csak szivatnak.

Szerintetek bejelöljem a srácot, vagy ez csak egy fogadás lehet?

17/l



2017. jan. 3. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ne csinalj magadból hülyét, annyit nem ér a srác. Ha szeretne valamit akkor keres, ha nem akkor toketlen, és gondolom nem érdekel téged egy toketlen srác. 20/F
2017. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne minket kérdezz, hanem élőbe menj oda hozzá. Ha egy csaj engem bejelölne facebookon, mert tetszek neki élőben, én sem jelölnék vissza, hiába tetszene. Mert ebből arra következtetnék, hogy cikinek tart a barinői előtt vagy valami elvetemült magán dolog miatt titokban lehetne pasija. Én jobban szeretem azokat a lányokat, akik élőben is oda tudnak jönni és nem csak sunyítanak a facebook előtt.


21/f

2017. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De egy pasi dolga kezdeményezni, ettol férfias.
2017. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszadóknak! Igazatok van! :) Ha szeretne valamit, akkor lépnie kell..
2017. jan. 3. 16:05
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd magad hulyere venni ha annyira kellenel neki nem uzenetben irna a baratnodnek es ha tetszenel neki nem masokat jelolgetne es nem csak o van a vilagon sztem sz*rd le es ne foglalkozz ilyenekkel😉
2017. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A helyedben nem csinálnék semmit. Bár elég gyerekes már az is, hogy a haverja kérdezi a te barátnődet, ha meg csak szivatnak, az meg már egyenesen szánalmas.
2017. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat! :D
2017. márc. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!