Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fog szólni a testemhez?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog szólni a testemhez? Félek.

Figyelt kérdés

Félek attól, hogy le kell vetkőznöm a barátom előtt és mit fog gondolni a testemről.

Nem vagyok vékony, hasra és combra ducibb vagyok.

Félek, hogy nem fog neki tetszeni a meztelen testem.:(

Ez lesz az első alkalom, hogy fiú meztelenül lát.

17L



2017. jan. 7. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tisztában van vele,hogy nagyobbak a méreteid. Nem kell megijedned. Ilyennek szeretett meg. Nem kell félni. Ha nem akarna így már rég ott hagyott volna a búsba.
2017. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A fiúk már alapból szeretik a teltebb lányokat.:D
2017. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 köszi :)

#2 én nem ezt tapasztaltam eddig. :)

2017. jan. 7. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdj meg, mi fiúk attól félünk hogy nem tetszik majd a méret:D
2017. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret téged akkor úgy szeret és elfogad, ahogy vagy. Szóval ne aggódj :)
2017. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Rád fog köpni ! Hogy aztán kinyalhasson 😂😂😂
2017. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, nem képzelt még el meztelenül, amikor feszesebb ruhában voltál előtte?

Én is féltem, de ez a félelem eloszlik, amint először hozzád ér. :) Illetve, az én Kedvesem olyan megnyugtató volt anno, hogy elfelejtettem félni.


Ő attól fél, hogy kineveted, amikor meztelen előtted vagy megjegyzed, ha kis méretekkel rendelkezik. Ugyan úgy fél Ő is, csak nem mondja ki.

2017. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel látott már, ezért tudja, hogy milyen az alakod és ezek szerint ígyis kellesz neki.

Ne félj ettől.

2017. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!