Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy a barátnője?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a barátnője?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki megtetszett, és mindig az egyik haverommal látom beszélni.. Nem vagyok benne biztos, hogy együtt vannak e, annyira azért nem haver, hogy erről kezdjek el vele beszélni.. Hogyan deríthetem ki?

2017. jan. 12. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk kerdezd meg..attol meg , hogy nem olyan haver ennyit megkerdezhetsz csak utana kerdezz mast is, es akkor nem lesz fura
2017. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Technokol Rapid ***** válasza:
jaj de bal.fasz itt mindenki. Senki nem tud megközelíteni egy témát, utalni valamire. Mindenki csak rákérdezni tud.
2017. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 longlife ***** válasza:
.. Hogyan deríthetem ki?..B.szki. Ne fuss felesleges köröket. Indítsd be a csajozós,hódítós dumádat,a csajnál.Repülj rá.De ne nyomulj,az fontos.
2017. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!