Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztian5656 kérdése:

Mit csináljak? Van egy lány aki nagyon tetszik (Kinga 14), de van barátja. (Balázs 15).

Figyelt kérdés
Kinga mindenkinél népszerű, imádja mindenki. Balázs viszont adja mindenkinél a jófiut de velem utálatos, hogy takarodjak Kinga közeléből! Ők 1 el feljebb járnak mint én, de Kingával egyidősek vagyunk, Balázs 1 évvel idősebb mint mi. Ő persze hisz neki mert a barátja és szereti. Ha odamennék hozzá Balázs ott van és elhívja őt, hogy mutatni akar neki valamit. Nem tudom, hogy szerezzem meg Kingát!!!! Számtalanszor a képembe vágta már, hogy Kinga őt szereti, meg hogy nekem semmi esélyem!!!! Mikor néha beszélek kingával azt mondja, nagyon imádja Balázst, meg hogy ezzel- azzal lepte meg!!!!! Nem érdekel hogyan de meg akarom Kingát szerezni!! A bátyáim is folyamatosan azt mondják, Balázs milyen jófej mindenkivel, már herótom van attól a sráctól!!!!!! Már annyiszor kivertem Kingára, Balázs meg azzal cseszeget, hogy szinte minden este lefekszik Kingával.

2017. jan. 14. 00:12
1 2
 11/14 asztalosbalazs1000 válasza:
Mert egy ilyet nem lehet szeretni, azért kell neked Kinga, hogy leszopjon!!! Egy kapcsolat nem egyoldalú! Tőlem hetente kap valamit. Te meg cssk szopatnád!!
2017. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ez nem igaz! Akkor majd hétfőn megkérdezzük tőle hogy ki hogy bánik vele!!
2017. jan. 14. 18:14
 13/14 asztalosbalazs1000 válasza:
Tudod mikor engedlek a közelébe! Amúgy mi a f...nak írunk itt mikor ott a privát?!
2017. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez komoly?!

Ember egy tökéletesen összeillő párt

ne akarj már szétválasztani.

Nem meglepő hogy a Balázs védi a barátnőjét egy fogyatékostól!

Nőjj fel és modj le róla!

2017. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!