Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejon a fiu osztalytarsam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejon a fiu osztalytarsam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hat..mar eveleje ot bejon..ez az utolso evunk egyutt. Nagyon fog hianyozni..

Kicsit zavaros ez az egesz dolog. A lenyeg az, hogy tavaly harman voltunk igy baratok, az egyik evfolyamtarsammal , es az egyik osztalytarsammal. (Nem szeretnem oket megnevezni, igy az evfolyamtarsam lesz az A lany, az osztalytarsam meg a B lany, a fiu meg C lesz). C tavaly jott az osztalyunkba. Mikor jott, akkor B-nek hianyzott a padtarsa, igy az ofo melle ultettek. Elteltek honapok..B-nek bejott C, C-nek is bejott B. Vegul evfolyamkirandulason A, es C majdnem osszejottek. Ezzel B es en megutaltok A-t mivel o nem minket valasztott, hanem C-t. (Igaz barat mi?!) es szornyu volt amit C tett, de valamiert megtudtam neki ezt bocsatani, hogy ezt tette B-vel...elmondtam C-nek hogy nekem bejon. Mosolygott, es csak annyit mondott hogy: huuu hat most nagyon lesokkoltal..

Ebben az evben nagyon fura velem. Valamikor nagyon kedves, meg segitokesz, valamikor meg egy bunko paraszt...



2017. jan. 14. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jossz be neki. Bocsi, enged el
2017. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lecseszed A-t, hogy nem titeket választott, aztán hátba szúrod B-t azzal, hogy szerelmet vallasz neki.

Amúgy meg semmit ne tegyél, majd gimiben találsz egy másikat

2017. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miota megtortent ez, azota nyaron B kiszerett C-bol, es mar van baratja..nem szurtam hatba, ha hatba szurtam volna, akkor B nem tudna rola, hogy nekem bejon, es nem segitene, hogy osszejojjon!😉
2017. jan. 14. 18:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Es nem csesztem le A-t, probaltam az ellen tenni, hogy tonkre menjen a baratsagunk, de o leszarta.😊
2017. jan. 14. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy én csak azt nem értem, hogy mi C bűne, amit megbocsájtottál?
2017. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!