Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel viszonylag jól elvagyunk sokat beszélgetünk és elég sokszor keresi a társaságom. Volt hogy én csak fél szóval megemlítettem hogy éhes vagyok és ő a kezében lévő szednvicset rögtön odaadta, meg még volt pár ilyen apró dolog. Ja és egyszer haza kisért, és valahogy szóba jött hogy fázok és ő rögtön azzal jött hogy neki meleg a keze és hogy fogjam meg. A barátnőim mind azt mondták hogy tetszem neki. Szerintetek???

2017. jan. 14. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.:)
2017. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyeséllyel jah
2017. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó de mit csináljak ha ő nem jön be nekem?
2017. jan. 14. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!