Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek hogy tetszik ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek hogy tetszik ha egy fiúnak a pólója nyakánál kilátszika mellkasszőre?

Figyelt kérdés
16 vagyok

2017. jan. 16. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Csubakka személyesen?
2017. jan. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha alig van neki csak néhány szál az szánalmas és b***s is
2017. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

16/L

2017. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem. A tini lányoknak még a csupasz kis Justin Bieberes tetszik.
2017. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok állatalánosítani,aki nekem tetszik annak van és így imádom.De máson lehet nem jön be.Őszintén nem tudom.16/LViszont azt vettem észre hogy a szőrös kéz nekem bejön.Mármint hogy nem olyan kis pihe szőr van a karján hanem olyanféle féfias.
2017. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember úgy áll ehhez a szőr témához, mintha valami szörnyű, abnormális mutáció lenne, amivel le kell számolni. A barátom eléggé szőrös, de nincs vele semmi bajom. Ha ápolt, amúgy rendezett külsejű, akkor egyáltalán nem zavaró, de persze ez is egyéni ízlés kérdése. Nem tehetsz róla. Ha téged zavar, akkor borotváld, vagy válassz más szőrtelenítési módot, de szinte biztos vagyok benne, hogy így is fogsz találni olyan lányt, akit nem taszít, de lehet egyenesen vonz ez a típus.:)

18/L

2017. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, a páromnak is van böven... meg a hasán is, és? Férfi, a szörtelenség nekem taszitobb ez esetben, nem is tudok felnöttként nézni a csupasz pasasokra, annyira a 12 éves öcsémet juttatják eszembe.

27n.

2017. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem jobban teszik a szőrös fiú, mint a csupasz, szívem szerint jobban örülnék egy szőrös barátnak, de ha egy kevésbé szőrös fiút szeretek meg, akkor ezért nem küldöm el. szóval szerintem semmi gond nincs vele:)
2017. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!