Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Fogalnam sincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fogalnam sincs mit erzek vagy erzek e egyaltalan vmit.

Figyelt kérdés

A helyzet a kovekezo.mar ket eve bejon egy srac. De nem mindig erzem ugy de ha viszonylag sokat van a közelemben akkor mindig ugy erzem bejon aztan ha sokaig kb ket honapig nem latom akk szinte elfelejtem.De az a baj eppen hogy ha ott van akkor mindig okell. Mar miota bejon nem kellett mas csak vmikor senki se jött be vagyis ugy ereztem.Szeretnem ot veglegesen "elfelejteni"mivel annyira zavar h nem jottunk ossze es soha nem is fogunk mert neki NYILVAN mas jon be

Szoval hogy felejtsem el ha nem tudomvele vegleg elvagni a kapcsolatot a kozos ismerősok miatt



2017. jan. 17. 23:06
 1/1 anonim válasza:

Hasonló volt már velem is, de én nem voltam szerelmes. Ha te sem vagy biztos abban, hogy szerelmes vagy, akkor valószínűleg nem, es akkor úgy nincs értelme összejönni. Lehet, hogy csak azért érdez úgy higy tetszik, mert rengeteg lányban (bennem is) megvan az, hogy mindig azt akarják, hogy legyen valaki, akiről álmodozhatnak, akire mondhatják, akár magukban is, igen nekem ő tetszik, és lehet, hogy nem is a személye vonz, hanem az a kép amit alkotott benned, egy ilyen bizonyos "srácideált", aki neked tetszik, de lehetne bárki, csak most épp ő tölti be ezt a szerepet.

Amúgy hány éves vagy?

Ja és azt tudom ajánlani, hogy ismerkedj másokkal, próbálj meg találni valakit (azért ne ess túlzásokba) aki pótolhatja, és akkor könnyebb lesz elfelejteni, mert így valószínű nem fogod tudni teljesen.

Sok sikert :)

14/L

2017. jan. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!