Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első benyomások és beszélgetés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első benyomások és beszélgetés ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki bejön nekem. Az maga lenne a csoda, ha könnyű szituban lennék, de nem vagyok ilyen szerencsés, mert nincs közös ismerős, nem egy suliba járunk, ennek ellenére egyszer láthattam (akkor kaptam is az alkalmon, mert leszólítottam aznap háromszor és nézett sokat, meg rám is mosolygott, viszont negatívum, hogy nem tudtam vele 2 mondatot értelmesen beszélni, nyiltan ideges voltam előtte, meg elfelejtettem bemutatkozni és mivel bejelöltem Facen, ezért feltettem ezt a témát és mondta, hogy nem fog visszajelölni) és szerintem ő az a népszerű lány lehet, én meg egyáltalán nem vagyok az. Hogy legyen egy közös ismeretség és egy nagy segítségem, ráírnék ismeretlenül az egyik barátnőjére. Fake profilnak gondolhatná a profilomat, mert nincs kint rólam semmi sem és csupán egyetlen képen szereplek. Mit lehetne írni ennek a barátnőnek, hogy segítsen és ne rontsak a helyzetemen? Szeretnék végre lépni, csak sosem tudtam csajozni, emiatt még nem is volt barátnőm. Én 20/f, a kiszemeltem is és a barátnője is 17/l

2017. jan. 18. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
20 evesen annyi batorsagod legyen mar h pl rairsz. A nepszeru lanyok altalaban a hatarozott sracokat szeretik. Amellett nem ertem, hogy mitol tartasz ennyire.. ha kikosaraz sem omlik ossze a vilag, de legalabb megprobaltad. 20 evesen nem kene ennyire paraznod. Ha nala nem ersz celt, akkor majd masnal. De ha ilyen nyuszifiu maradsz igy nehez lesz kapcsolatot kialakitanod.
2017. jan. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Határozott vagyok, ha nem csajozásról van szó. Meg én nagyon ragaszkodó is vagyok és nagyon nehezen tudtam elfelejteni az előző lányt. És még nem is próbálkoztam a mostani lányon kívül másnál.
2017. jan. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!