Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az úgymond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz az úgymond fogyatékkal élőknek párt találni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl testi

Fogyatékra.


Illetve másodlagos kérdés lenne hogy süketek vannak itt? Ha igen... Válaszolnának nekem pár kérdésre privátban?



2017. jan. 21. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt fogyatékkal élő párom, és úgy gondolom nem zavarna ha olyannal ismerkednék meg. A szellemi fogyatékosság igen, mert sok esetben egy olyan emberrel beszélgetni sem lehet, de egy testi fogyatékos embert ha megismernék és szimpatikusnak találnám nem utasítanám vissza azért mert pl. kerekesszékkel jár.
2017. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
46%
Nézd meg a Mielőtt megismertelek c. filmet
2017. jan. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb haverom hallás sérült de nem használja a gyk-t de biztos tudnék válaszolni ha írsz
2017. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok testi fogyatékkal élő ismerősöm van. Én fiú vagyok, ők mind lányok. Nem tekintek rájuk máshogy mint egy "normális" emberre de én be vallom, hogy párkapcsolatot nem szeretnék kezdeményezni velük. Most nyugodtan le lehet engem oltani a sárga porig, de nem tudok és nem is szeretnék fogyatékos emberbe szeretni, ezt mondom úgy, hogy csomó fogyatékkal élő barátom/ismerősöm van akikre nem tekintek más emberként.
2017. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem ebben semmi furcsa nincs, rengetegen gondolják úgy hogy a párkapcsolat nem menne egy ilyen emberrel.
2017. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En nagyothallo vagyok..nem nagy foku ezert keszulek nelkul is siman eldumalok akarkivel, inkabb onbizalom hianyt okoz. Ha gondolod irj valaszolok szivesen.
2017. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ismerek egy lányt az egyik keze könyöktől lefelé amputálásra szorult de annyira aranyos és boldog így is és mellesleg nagyon szép is szerintem hogy a kisugárzása nekem nagyon bejon és rendesen tetszik is a csaj :) ugyanakkor kerekesszékes lánnyal beszelgetnék bármikor de nem jönnék össze vele nagyon vakkal sem siket sem játszik a nagyothallás más a készülék se zavarna de kihangsulyoznam hogy azért mert nem járnék vele attol meg teljes embernek tekintem csak "peche" van mert olyan mintha szimplán dagadt lenne a koverekkel se vagyok barátsagban xd
2017. febr. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!